Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Siyasiler Aracılığı İle Vatandaşlık Satılıyor Mu

2 yıl önce
4.457 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Siyasiler Aracılığı İle Vatandaşlık Satılıyor Mu; Kızıltepe Ceylanpınar arasında 4500 Dolar ile 2 500 dolar arasında bir ücret vererek 500’e yakın Suriyeli geçiyor mu geçmiyor mu ? Süleyman !

Siyasiler Aracılığı İle Vatandaşlık Satılıyor Mu; Kızıltepe Ceylanpınar arasında 4500 Dolar ile 2 500 dolar arasında bir ücret vererek 500’e yakın Suriyeli geçiyor mu geçmiyor mu ? Süleyman !

Siyasiler  aracılığıyla para karşılığı vatandaşlık verilmeye devam ediliyor mu edilmiyor mu ? Bak daha isimleri açıklamıyorum, Süleyman; hangi siyasilerin para aldığını hangi bürokratların para aldığını vatandaşlık satma karşılığında isim isim biliyoruz.

Terörist ÖSO’cular bu Geçişleri Organize Ediyor mu ?

 Mersin’de PKK baskını ile ilgili verdiğin bilgiler de yanlış, Senin aksine Teröristler Lazkiye den gemi ile gelmişler öyle uçarak falan değil, Suriye’den gemi ile gelmişler öyle söylüyor İçişleri Bakanlığı kaynakları Gemiden uçmuşlar. Kızıltepe ile Ceylanpınar Arasında 20 Ekim 2022 de saat 14’te 25 Suriyeli yakalandı mı ? Bak saat veriyorum sınırın öbür tarafında senin şu çok sevdiğin Terörist ÖSO‘cular bu geçişleri organize ediyor mu ?

PKK -YPG – ÖSO – IŞİD Kimlere Çalışıyor ?

 Para karşılığı gelen bu kaçaklar Resulayn’da sonra bunlar Kızıltepe’ye gelip PKK -YPG‘den bunları devralıp Türkiye içerisinde girdikten sonra PKK YPG‘den kimlere veriyor bu  geçiş yapanları, Onun da cevabını senin bildiğini biliyorum. Hatay Reyhanlı, Yayladağı Bu bölgeden de nasıl yoğun geçişler olduğunu sen de biliyorsun Süleyman ben de biliyorum.

 Şanlıurfa göç idaresinde ki vatandaşlık verilmesi yolsuzluğun üzerine nasıl kapattığınızda biliniyor bakanlıkta da konuşuluyor. Zafer Partisi‘ni hiç bir soruşturmayla hiçbir Polis İstihbarat takibiyle hiçbir ortam dinlemesi ile ve serseri ahlaksız trollerinizle geri adım atmaya zorlayamayacaksın size hiç bir arkadaşımızı feda etmeyeceğiz ne kadar çok saldırırsanız saldırın bir tek Zafer Partiliyi size kurban vermeyeceğiz. Çünkü bütün Zafer partililer Türkiye’nin Birliği bütünlüğü ve bölümlemesi için çalışıyorlar sizin tam tersinize çalışıyorlar. 

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.