Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Ukrayna’ya Savaşmak için Türkiye’den Geçen IŞİD

2 yıl önce
57.419 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Ukrayna’ya Savaşmak için Türkiye’den Geçen IŞİD Türkiye Sınırlarını Geçerek Otobüslerle Taşınan IŞİD Nato’nun paralı teröristleri

Ukrayna’ya Savaşmak için Türkiye’den Geçen IŞİD Türkiye Sınırlarını Geçerek Otobüslerle Taşınan IŞİD Nato’nun paralı teröristleri

Ukrayna’ya Savaşmak için Türkiye’den Geçen IŞİD; Kerç Köprüsü’nden önceki iki büyük olayı daha hatırlamak lazım, Bir sürü olaylar oluyordu. Mesela Türkiye üzerinden özellikle Suriye’nin kuzeyinden IŞİD–EL-NUSRA gibi cihatçı teröristlerin, Afganistan ordusundan kaçan militanların, ABD gizli servisleri tarafından Ukrayna ya savaşmak için gönderildiğini biliyoruz. Rus İstihbaratı bu olan bitenlerin tamamını biliyor.

Türkiye Sınırlarını Geçerek Otobüslerle Taşınan IŞİD

Dünya basınında IŞİD li terörislerin Suriye den Türkiye sınırlarını geçerek otobüslerle taşındığını gündemde tutmalarının bizim açımızdan ne derece vahim sonuçlar doğuracağını henüz tahmin edemiyoruz. Bu gelişmeler önümüzdeki yıllarda Türk Devleti’nin savaş suçları mahkemelerinde konu edileceği konuşuluyor.

NATO-AB-ABD ve RUSYA şuan kendi işlerine geldiği gibi Türkiye’yi geçiş ve lojistik güzarĞahı olarak kullanıyor. Uluslar arası savaş mahkemelerinde eğer ki bir yargılanma söz konusu olduğunda Türkiye’nin yanında bu ülkelerden hiçbirini göremeyeceğiz. Her ne kadar düşman görünse de bu ülkeler askari müşterekte,haçlı ittifakı söz konusu olduğunda Türkiye’yi hiç düşünmeden ateşe atacağı aşikar dır.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.