Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Bu Ne Cüret; Sureyeli Sığıntı daki Bu rahatlık Neyin Alameti

1 yıl önce
77 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Bu Ne Cüret; Sureyeli Sığıntı daki Bu rahatlık Neyin Alameti ; Suriyeli sığınmacılar, kaçak göçmenler Türk siyaseti hakkında yorumlar yaparak ortamı gerekmektedir. Siyasi liderlere yönelik hadsiz davranış ve konuşmaları seçmenleri öfkelendirmektedir. Ülkemizin milli güvenliğine karşı tehdit içeren kaçak topluluklar ülkelerine gönderilmeli.

Bu Ne Cüret; Sureyeli Sığıntı daki Bu rahatlık Neyin Alameti

Ümit Özdağ’a H*tler benzetmesi yapanlar acaba bir yahudi H*tlerin omzuna elini bu şekilde koyabilir miydi?

Bu Cesareti Nereden Alıyorlar

Ümit Özdağ’ın Suriyeli bir sığınmacı ile diyaloğu Türk Milletine bu ne cüret dedirtti. Ümit Özdağ: “Biz seni vatanına yollayacağız.” Sığınmacı: “Tayyip seçimi kazanacak, seçimden sonra senle beraber Suriye’ye döneceğiz.” Ümit Özdağ: “Ben seni bırakıp geri dönerim.”

Bu Ne Cüret; Sureyeli Sığıntı daki Bu rahatlık Neyin Alameti

Tehlikenin Farkında mıyız!

Tehlikenin Farkında mıyız! ;Neden mi? Düşünün bu sürüngen Sığıntı, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bir Millet Vekili ile bu kadar rahat gevşek gevşek konuşma cesaretini gösteriyor. Bir partinin Genel Başkanı olan kişiye bu kadar rahat laçka bir tavır sergiliyor. Bu neyin rahatlığı düşünün ki, bu ve bunun gibi Sığıntı lar gündelik hayatta Türk vatandaşları ile böyle bir diyalog içine girseler, yada giriyorlar ise yaşanacak büyük kaosu varın siz düşünün.

Bu Ne Cüret; Sureyeli Sığıntı daki Bu rahatlık Neyin Alameti, Suriyeli Sığıntı Millet Vekili ile bu kadar rahat gevşek gevşek konuşması olağan mı

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.