Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Önergelerin Red’i Suçun Kabulu Mu

1 yıl önce
2.498 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Önergelerin Red’i Suçun Kabulu Mu ? Önergelerin Red’i Mantığı Ne ? Meclise sunulan Araştırma Önergelerinin tamamı sürekli Red ediliyor.

Önergelerin Red’i Suçun Kabulu Mu ? Önergelerin Red’i Mantığı Ne ? Meclise sunulan Araştırma Önergelerinin tamamı sürekli Red ediliyor.

Önergelerin Red’i Suçun Kabulu Mu ? ; Akıl almaz bir tutum var İktidar ve Yandaş ortağı MHP de, Meclise sunulan Araştırma Önergelerinin tamamını AKP-MHP sürekli Red ediyor.

Ucube rejime geçildiğinden beri Ülke menfaatine yönelik hiç bir önerge kabul edilmedi. Binlerce Önerge verilmesine rağmen sırf ERDOĞAN’ı ve Başkankanlık rejimini aklamak için bir tek araştırma önerisi kabul edilmiyor.

Önergelerin Red’i Suçun Kabulu Mu ? Bir anlamda suçun kabulü bu yani, bu önergelerinin red’i suçun kabulu anlamına mı geliyor. Şimdi çok merak ediyorum ya parlamentoda oturuyorsunuz, Bu konu çok konuşuluyor mahkemelik oluyor şu oluyor bu oluyor neden araştırmıyorsunuz niye araştırma gereği duymuyorsunuz reddetmenin mantığı ne.

Önergelerin Red’i Mantığı Ne ?

Önergelerin Reddinin Mantığı şu mu ;  Arkadaş Saray bana izin vermez o zaman boş ver neden ? Peki siz getirin önerge siz araştırma önergesi getirin, yahu hiç mi merak etmiyorsunuz AKP milletvekilleri Ben şaşıyorum merak etmiyorlar mı.  Bu ülkede işte bakan söylüyor Kardeşim 5 bin torbacı  haftada yakalanıyorsa 3 ay diye yapalım hesabı 60 bin eder ya Bu kadar yaygın bir piyasa işportacı dan daha fazla.

Peki bunu merak etmiyor musunuz AKP li milletvekilleri ya bu nedir kardeşim hakikaten Doğru mu değil mi ya da, Bu muhalefeti neden  konuşturuyorsunuz kardeşim çıkarın gelin bir araştırma yapalım suratlarına çarpalım böyle bir şey olmadığını neden her konuda Gerek yok deyip red ediyorsunuz. Parlamentonun görevi soruşturmak araştırmak ve yasa çıkartmak denetlemek değil mi,bu Ucube Başkanlık sistemiyle o denetim yetkisini falan tümüyle aldılar zaten. Bizim bakanlarında hiç birinin artık siyasi sorumlu olmadığı için patrona bağlı oldukları için yani Şirketin genel müdürleri gibi hepsi devlet memurları.

Önergelerin Red’i Hukukun Olmayışı

Bakanlar da bu soruya ya ne cevap vereceğim kardeşim diyor çıkıyor işin içinden çünkü sorumlulukları yok hepsi atanmış. Anayasa demiş ki bu şartlar var kanun var ya boş ver anayasayı kardeşim şimdi kim takar diyorlar. Neden peki Çünkü hesap soracak makam kalmadı, Türkiye’nin şu anda en büyük sıkıntısı bu Anayasayı hukuku kanunu uygulayabilecek ve hesap sorabilecek bir organ kalmadığı için

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.