Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Antony Blinken’ın Türkiye’ye Gelmesinin Amacı bir Dayatma Olabilir mi?

7 ay önce
61 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Antony Blinken’ın Türkiye’ye Gelmesinin Amacı bir Dayatma Olabilir mi?; Blinken ve Fidan görüşmesinin perde arkasında, Türkiye yeni bir Göç istilasına mı sahne olacak? Filistinlilerin Türkiye’ye Göçü için konuşmuş olabilirler mi? Filistin’den getirilecek 700 bin kişi Antalya ve Konya’da yer tesis edilecek söylentileri konuşuldu mu? Antony Blinken’ın Hakan Fidan dan sonra Mahmud Abbas ile görüşmeye gitmesinden ne anlamalıyız?

Antony Blinken’ın, Peş peşe gelen ziyaretlerin amacı Hamas sonrası Gazze’de Türk Askeri barış gücü ve bölge de kontrol sağlaması maksadıyla kullanılmak isteniyor olabilir mi? ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken’ın Mahmud Abbas’a Filistin Yönetimi’nin Gazze’de ‘merkezi bir rol’ oynayabileceğini söylemesinden ne sonuç çıkarmalıyız.

Antony Blinken’ın Bu Ziyareti Olası Göç İstilası mı

ERDOĞAN İsrail’i Terörist Hamas’ı Mücahit İlan etmesi sonrası, Antony Blinken’ın Türkiye’ye gelmesinin amacı bir dayatma olabilir mi? 12 Milyon sığınmacının doluştuğu ülkede, 700 bin Filistinli mi çok gelecek. 400 bin usd vatandaşlık satanlar. 700 bin i mi almayacaklar. (Türkiye Nato ülkesi ABD ve AB nin her dediğini yapmakla mükellef.) GKA ikili anlaşma ile Türkiye Bütün Sığıntıların güvenli ülkesi ilan edildiği gerçeğini göz önüne alırsak, Bu ziyaretin bizim açımızdan olası göç istilasına maruz kalacağını göz ardı edemeyiz.

2006 Orta Doğu’sunun BOP Laboratuvarı Lübnan’dan 2023 Türkiye’sine mi?

Gelişmeler o kadar benzer bir tarihi aklımıza getiriyor ki, düşünmeden yapamıyoruz. 2006 Yılında İsrail’in Lübnan’ı İşgali sonrası yaşanan 2006 Orta Doğu’sunun BOP Laboratuvarı Lübnan’dan 2023 Türkiye’sine 22 Yıllık süreçte, CIA ‘sal Selefi Ümmetçi bir iktidar eliyle özellikle ülkemize doldurulan SIĞINTI, KAÇAK, GÖÇMEN adı altında demografik yapımızın bozulduğunu ikili anlaşmalarla mevcut iktidarın görevli olduğu aşikar olmakla beraber eli kolu bağlanan Türkiye’ye sirayet edecek gibi görünüyor.

Antony Blinken’ın Türkiye’ye Gelmesinin Amacı bir Dayatma Olabilir mi? Antony Blinken’ın Bu Ziyareti Olası Yeni bir Göç İstilası mı?

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.