Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

ERDOĞAN İlkokul Çocuğu Düzeyinde Düşünüyor

1 yıl önce
4.428 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

ERDOĞAN İlkokul Çocuğu Düzeyinde Düşünüyor ; Bu ülkenin milyonlarına hayatı yaşamı zehir eden Gitmesi gereken bir kişi varsa o da Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır !

ERDOĞAN İlkokul Çocuğu Düzeyinde Düşünüyor ; Bu ülkenin milyonlarına hayatı yaşamı zehir eden Gitmesi gereken bir kişi varsa o da Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır !

Türk Doktorlarına; Giderse gitsinler bizde Doktor  ithal getiririz diye bir cümle etti ERDOĞAN sonra AKP’nin bir sürü isimleri öyle bir tabir kullanmak istemedi diye kıvranıp duruyorlar. Bu sözün Altını nasıl değiştirecekler işte bir tanesi çıkıyor, Hangi Cumhurbaşkanımız halk dili ile konuştuğu için böyle söyledi, öbürü çıkıyor asla doktorları korumak istemiş diyor. Kardeşim İnsanda biraz utanma olur adam çıktı Alenen bu ülkenin evlatlarına giderseniz gidin dedi. Ben nasıl bir cehennem hayatı yaşattığım ki bu insanlar kendi memleketlerini bırakıp başka ülkelerde mülteci durumuna düşmek noktasına geliyorlar hiç bir Allah’ın kulu kendi ülkesinin dışında başka bir yerde gönül rahatlığıyla çalışamaz.

Acaba ülkemiz nasıl olacak ? 

Çünkü insanın Ülkesi anne babası gibidir nereye gidersen git Duygun aklın burada kalıyor, Acaba ülkemiz Ne oldu ? 

Bu ülke böyle bir duygu buna rağmen bu ülkenin yetişmiş insanları bu ülkeyi terk edip gidiyorsa, Sen bu ülkenin Cumhurbaşkanı olarak bundan utanç duymalısın milyonların hayatını zehir ettim diye düşünmelisin. Bu ülkeye Cumhurbaşkanı bulunur, elini sallasan 50 tane insan çıkar Cumhurbaşkanlığı yapar Hatta orada bir Cumhurbaşkanı olmasın bu işi çok daha düzgün olur ama bu ülke, Doktor bulamaz ithal edecekmiş neyle ithal ediyorsun? Nereden getireceksin kendi ülkenin evlatlarını kaçırdıktan hayatlarını cehenneme döndürdükten sonra mı başka ülkelerin insanları mı getireceksin.

 Bu ülkenin milyonları sana bu ülkeyi Cennete çevir Cehennem hayatı yaşat diye oy vermediler böyle akıl almaz bir laf etti. Çünkü ne dediğini bilmiyor !

Çünkü tepki ile konuşuyor!

Çünkü ilkokul çocuğu düzeyinde düşünüyor!

İlkokul çocuğun düzeyinde tepki ile hareket ediyor!

İlkokul çocuğu düzeyinde duygusal yaklaşımlar gösteriyor!

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.