Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Türkiye’de Seçim ve Yoksulluk, 3.Paylaşım Savaşı, Çok Kutuplu Dünya

2 yıl önce
4.230 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Türkiye’de Seçim ve Yoksulluk, 3.Paylaşım Savaşı, Çok Kutuplu Dünya ABD Türkiye’yi Kuşatmışken Kafkaslarda İpi Çekilecek En kolay Ülke Ermenistan

Türkiye’de Seçim ve Yoksulluk, 3.Paylaşım Savaşı, Çok Kutuplu Dünya; Dünya paylaşım savaşlarında ,Amerika 2 paylaşımı Savaşı’ndan beri yani İkinci Dünya Savaşı‘ndan beri direkt soğuk gerek sıcak vekalet Savaşları ile Asya Avrasya coğrafyası ile uğraşıyor. 2022’de Ukrayna’da burun buruna geldiler Aslında rusya-ukrayna ile değil Amerika ve Batı ile savaşıyor. Ukrayna’ya girmeseydi Rusya Ukrayna ülkesi olarak Rusya girecekti durum bu kadar net.

ABD Türkiye’yi Kuşatmışken

Amerika’nın uzun yıllardır hedefi Asya ya el koymaktı Rusya batı orta ve uzak Rusya olarak üçe bölme Fikri Brezensky’nin  kitabında yer almıştı bunu defalarca yazılı ve sözlü olarak ifade ettiler aynı şekilde, Çine’de Meydan okunduğu ortada Amerika ve NATO Çin ve Rusya’yı Hedef ülke olarak ilan etmiş durumda. Ukrayna krizi Rusya ekonomik ve askeri olarak zayıflatacak tır ve Çin’in kuşak projesinde satacaktı sonuna kadar zelensky bu nedenle desteklendi destekleniyor, kendine bağlamak için Avrupa’ya gaz ve silah satarak bağımlılık yaratıyor ama her zaman olduğu gibi ev ve Çarşı hesapları uymuyor.

Kafkaslarda İpi Çekilecek En kolay Ülke Ermenistan

 Amerika’nın boşuna çektiği batılı eşkıyalar hem Amerika ile hem kendi aralarında çıkar çatışması içindeler ne bu kaosu büyütüyor. Öncelikle Avrupa’nın ana güçleri Almanya ve Fransa stratejik özerklik Yani Amerika’dan bağımsız güç odağı olma hedefinde ler. Amerika bunu engellemek için NATO yükümlülüklerinden tutunda sokakları alevlendiren PKK kartına kadar her manevrayı kullanıyor. Ayrıca enerji ve Mali ihtiyacı içinde kıvranan Avrupa Rusya Çin ve diğer Asya ülkeleri ile Özgür ilişkiler kurmak istiyor.

Amaç Bu bölgenin en Kadim 3 İmparatorluğunu Savaştırmak

Batılı güçlerin hepsinin hedefe koyduğu Rusya ve İran Ermenistan’ın yanında Türkiye Azerbaycanla Omuz Omuza kalmalı bu durumda sonuç ne olur. Türkiye Rusya ve İran birbirine düşer Bu bölgenin en Kadim 3 İmparatorluğu savaştırılırsa, Batı rahat nefes alır istediği gibi işlerini düzenler Üstelik bu coğrafyayı Talan ederken arabulucu rolüne de yüzsüzce devam eder.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.