Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

AKP ve ERDOĞAN bu Anonim Şirket Tarihin Çöplüğüne Gidecek

1 yıl önce
4.191 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

AKP ve ERDOĞAN bu Anonim Şirket Tarihin Çöplüğüne Gidecek ; Bu coğrafya şu anda Yüz sene sonra yeni bir saldırıyla karşı karşıya kaldı.

AKP ve ERDOĞAN bu Anonim Şirket Tarihin Çöplüğüne Gidecek ; Bu coğrafya şu anda Yüz sene sonra yeni bir saldırıyla karşı karşıya kaldı.

AKP ve ERDOĞAN bu Anonim Şirket Tarihin Çöplüğüne Gidecek ; Bu coğrafya şu anda Yüz sene sonra yeni bir saldırıyla karşı karşıya kaldı. Öyle dehşet bir saldırı ki Belki bilenler bilir iki tane askerimizi yaktı IŞİD yakanların Türk olduğunu biliyor musunuz. Türk askerlerini yakanlar Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden hepsi aynı güzergah üzerinden Suriye’ye geçerek İŞID terör örgütünü kurdu ve destekledi. Bu zihniyet  şu anda Anadolu’da Sokaklarda dolaşıyor aramızda dolaşan bu caniler düğmeye basılmasını bekliyor.

AKP VE ERDOĞAN BU ANONİM ŞİRKET TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE GİDECEK 

Düğmeye basılması beklediğinin en somut kanıtı ne, Fransız Dışişleri Bakanı anlattı 2009’da dedi gittim Londra’ya, İngiliz Dışişleri bakanı bana dedi ki ; Suriye’de bir istikrarsızlaştırma programı uyguluyoruz Destabilizasyon bize katılır mısınız teklifinde bulunuyor. Fransızlar  kabul etmiyorlar ve 2009’dan itibaren Suriye’deki yatırımlarını çekiyorlar. 2011’de düğmeye basıldı iç savaş başladı Suriye’de yıllarca süren bir savaş bu savaştan en büyük zararı gören biz olduk.

Provokasyon ve Kaos Zinciri

Şimdi Türkiye ile ilgili aynı hesapların yapılmadığını mı düşünüyorsunuz. Türkiye yüzde doksan dokuz değil  yüzde yüz bu Yabancı istilasını durduramaz ise iç çatışmaya sürüklenecek. Nasıl olacak peki bir hat var lokasyon olarak Şanlıurfa’dan başlıyor Mersin’e kadar geliyor Mersin’den, Konya üzerinden Ankara’dan İstanbul’a belirli noktalarda çıkartılacak çatışmaları oradaki sivil halk arasında bir tahrikle bir provokasyonlar zinciriyle bir cinayetle bir yangınla bir tecavüz ile başlatacaklar.

AKP ve ERDOĞAN bu Anonim Şirket Tarihin Çöplüğüne Gidecek 

Peki halk bir yerde sokağa döküldü bunu protesto etmek için vatandaşları IŞİD veya x örgütü gibi görünen bir yabancı servis elemanları bir yerde halkın üzerine ateş açarak,Türk halkının üzerine saldıracağı ve olayların kontrol dışına çıkmasını böyle bir şeyin gerçekleşmeyeceğinin garantisini kim verebilir. Düşünün REİNA gece kulübü saldırısını bir kişi bitirecek deseydim, İnanır mıydınız,Bir kişi bir kalaschnikow silahla bir gece bile değil yarım saatte onlarca insanı vahşice katletti. Böyle olaylar yaşadık  ama kimse endişe  etmesin ZAFER PARTİSİ Türk Devletini ,Türk Milletine  geri verecek ve AKP ve ERDOĞAN bu anonim şirket tarihin çöplüğüne gidecek. 

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.