Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Erdoğan ve AKP Bu Ülke İçin Beka Meselesidir

2 yıl önce
1.500 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Erdoğan ve AKP Bu Ülke İçin Beka Meselesidir AKP’nin Kötü Yönetimi Devletin Bekasını Varlığını Tehdit Etmekte Kaos için Düğmeye Basılmasını Bekliyorlar

Erdoğan ve AKP Bu Ülke İçin Beka Meselesidir AKP’nin Kötü Yönetimi Devletin Bekasını Varlığını Tehdit Etmekte Kaos için Düğmeye Basılmasını Bekliyorlar

Erdoğan ve AKP Bu Ülke İçin Beka Meselesidir; Bugün İçine girdiğimiz noktada AKP‘nin kötü yönetimi devletin bekasını varlığını tehdit etmekte. HDP’Yİ şeytanlaştırmayın diyenler şunu bilsin ki, HDP şeytanın ta kendisidir zaten. PKK gibi aralarında hiçbir ahlaki fark yoktur. Birisi öldürüyor öbürü öldürülmesi için gereken şartları hazırlıyor. Çok net ifade ediyorum ki Türkiye bu bu süreçten iç savaştan kurtulsun yeter.

AKP’nin Kötü Yönetimi Devletin Bekasını Varlığını Tehdit Etmekte

 Yaşadığımız Suriye savaşı sürecinde IŞİD’in yönetici kadrosu Türkiye taşındı.2019’da Türkiye’yi vilayeti  olarak gördüğü programını açıkladılar. Türkiye’de sokaklarda Terörist den geçilmiyor.

Erdoğan Türk Devleti’nden Türk milletinden, AKP’ye oy veren seçmenlerden daha önemli değil. Önemli olan bütün seçmenlerin oluşturduğu Türk Milleti dir. Millet esastır ve kalıcı olan Millettir ve Milletin bağımsız olarak yaşayabilmesi için de Milletin Devleti’nin yaşaması en temel gayedir. Bugün İçine girdiğimiz noktada AKP‘nin kötü yönetimi devletin bekasını varlığını tehdit etmekte ekonomimiz ağır bir bunalımdan geçmektedir. Bu ağır Krizi AKP’nin artık çözemediğini görüyoruz.

Kargaşa ve Kaos için Düğmeye Basılmasını Bekliyorlar

Buna rağmen 20 senelik iktidarlarının geldiği nokta Türk Devleti ve Türk Milleti’nin bekası olayıdır. Erdoğan‘ı iktidarda tutmak veya bir dönem daha Türkiye’yi yönetsin diye Türkiye’nin güvenliğini tehdit altına atacak süreçleri tetiklemek bu ülkenin temel meselesidir. Çünkü Selefi cihatçılık dediğimiz olgu IŞİD’in yönetici kadrosu Türkiye’ye taşındı. Türkiye’de sokaklarda geziyorlar her an olası bir kargaşa ve kaos için düğmeye basılmasını bekliyorlar.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.