Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması

2 yıl önce
1.486 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması 13 milyon yabancı doldurulan Türkiye’de artık Türkiye’nin bir Konfederasyon olduğunun ifadesidir bu.

Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması 13 milyon yabancı doldurulan Türkiye’de artık Türkiye’nin bir Konfederasyon olduğunun ifadesidir bu.

Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması Düzenleniyor muş ve Kaymakamlık tarafından iptal edilmiş.Hakikaten ne oluyor ya böyle şimdi bakıyorsunuz, Esenyurt Belediyesinin düzenlediği Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması  Esenyurt etkinliği iptal edildi diyor etkinlik belediye ve İl Dernekler birliği ile birlikte düzenleniyordu. Esenyurt Kaymakamı da sözlü olarak İl Dernekler Birliği Başkanı etkinliğin Türk Örf adet ve geleneklerini uygun olmadığını ve şehrin imajının bozulmaması gerektiğini ve bu nedenle Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması iptal ediliyor.

Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması

Şu anda böyle bir güzellik yarışması deyip geçebilirsiniz önce güzellik yarışması hakkında bilgi verelim bu güzellik yarışması yani Esenyurt’taki Uganda güzellik yarışması 6 yıldan beri düzenleniyor muş hatta pandemi sürecinde de  kaçak Olarak düzenlenmiş.

Türkiye’nin bir Konfederasyon Olduğunun İfadesi Mi?

Yani Esenyurt’un Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından yönetilen, Belediyesi duyuru yapmış ve iptal edilmiş. Bu nedir biliyor musunuz bu 13 milyon yabancı doldurulan Türkiye’de artık Türkiye’nin bir Konfederasyon olduğunun ifadesidir bu.

 Konfederasyon nedir Adnan Tanrıverdi’yi hatırlıyor musunuz. Cumhurbaşkanı danışmanı biliyorsunuz paralel Sadat’ın onlar 3 yıl boyunca hangi kongreyi yapmışlardı Türkiye’de İstanbul’da İslam Devletleri Birliği Adı altında şeriat kanunlarıyla yönetilen ASRİKA Devleti adını koydukları Afrika ve Asya Ülkelerini kapsayan şeriat devleti.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.