Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Utanma Duygusunu Kaybetmiş Bize Gelin Diyor

2 yıl önce
1.571 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Utanma Duygusunu Kaybetmiş Bize Gelin Diyor Sadece Baskı Meselesi Değil  Başka bir Ruhları Başka bir Karakterleri var Utanmıyorlar

Utanma Duygusunu Kaybetmiş Bize Gelin Diyor Sadece Baskı Meselesi Değil  Başka bir Ruhları Başka bir Karakterleri var Utanmıyorlar

Utanma Duygusunu Kaybetmiş Bize Gelin Diyor; Şu an Türkiye’de herhangi bir Allah’ın kulunun muhalif kesimden izinsiz gösteri yapma hakkı var mı? Anayasaya göre yasalara göre yolsuzluk yapmak suç uyguluyor musun? Bakanların yolsuzluk yaptığı çıkıyor ortaya kendi şirketinden dezenfekte aldığı çıkıyor ortaya veyahut bir milletvekilinin yüzlerce yolsuzluk ve usulsüzlük yaptığı gerçeği bunlarla ilgili bir şey yapıyor musun?

Sadece Baskı Meselesi Değil

Hayır şimdi hukuku yok etmiş, Anayasa Mahkemesi‘nin üyelerini kendi atıyor bir partinin genel başkanı sıfatıyla örneğin, Yargıtay HSYK üyeleri benzer bir durumda. Yargıyı hukuku yok etmiş medyanın yüzde doksanı fiili olarak kontrol altına almış sadece baskı meselesi değil, Devletin Bankası‘ndan kredi verilmişti kendine yakın bir işadamına yaklaşık 700 milyon dolarlık krediyi o medyayı satın aldırmış ya biz ödemişiz parasını. Adam medyayı susturmuş öbür taraftan Tonlarca hukuksuzluk yapmış hukuk ve demokrasi anlamında yok etmiş neredeyse şimdi de 2023 e giderken topluma seçime giderken diyor ki; Gelin Türkiye’yi Yüzyıllık bir şeye dönüştürelim.

Başka bir Ruhları Başka bir Karakterleri var Utanmıyorlar

İnsanda biraz utanma olur diye bakıyorum tamam siyaset böyle bir şey anlıyorum ben bu siyasetçileri, Bu siyasetçilerden herhalde bizim anlamadığımız başka bir şeyden oluşuyorlar, etten kemikten başka bir ruhları onların başka bir karakterleri var. Yani başka bir şey yapıp bambaşka bir şey söyleye biliyorlar bambaşka bir vaat de bulunabiliyorlar bugün söylediklerinin tersini de yapabiliyorlar bu kadar anlaşılır bir şey alıştık artık bunlara.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.