Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Türkiye Cihatçı Teröristlerin Karargahı Mı Oldu

2 yıl önce
1.456 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Türkiye Cihatçı Teröristlerin Karargahı Mı Oldu İslamcı Dönüşüm ve İsyan Hazırlığı Mı ?

Türkiye Cihatçı Teröristlerin Karargahı Mı Oldu İslamcı Dönüşüm ve İsyan Hazırlığı Mı ?

Türkiye Cihatçı Teröristlerin Karargahı Mı Oldu; Bir süredir Suriye’de yakalanan IŞİD in sözde komutanından elde edilen 70 sayfalık İtiraf ve ifadelerinden yola çıkılarak gündeme gelen daha sonrasında kamuoyunun gözünden kaçırılan ilginç detaylar, bugünlerde tekrar sıcak gündem oluşturmaya devam ediyor.

Ortalıkta dolaşan haberlere göre İslamcı terör örgütleri Türkiye içinde olası iç karışıklık ve Terör eylemleri ve ses getirecek  katliamlara hazırlanırken bakın geçtiğimiz günlerde, Diyarbakır’da Ne oldu?

Lgbt ye Karşı Cihad ilan Edilecek Miş

Başkanlığını Hizbullah davası hükümlüsü olan Enver Kılıçarslan ın yaptı İslam’ı tebliğ ve hareket Adamları Derneği 7.Alimler buluşması diye bir organizasyon yaptı. Taliban dahil onlarca İslamcı örgüt mensubunun katıldığı bu toplantıda özetle şu kararlar alındı. Şerri medreseler desteklenip güçlendirilecek miş. Direniş ve mücadele de Afganistan’da Taliban örnek alınacakmış. Ulemanın fiili olarak yönetime gelmesi sağlanacak boş küfür olan millet kavramına ısrarla karşı çıkılacak mış. Aileye karşı tekliflerle lgbt ye karşı Cihad ilan edilecek miş. 

İslamcı Dönüşüm ve İsyan Hazırlığı Mı ?

Anlaşıldığı üzere Türkiye içinde IŞİD haricinde diğer İslamcı örgütler mevzi kazanmıyor sadece cemaatler, Devleti ve bakanlıkları ele Geçirmiyor paylaşmıyor buna paralel olarak İslamcı ideolojik çalışmalarda bu şekilde yapılıyor ve Türk devlet yetkilileri bütün bunları uzaktan seyrediyor. AKP Devleti İslamcı dönüşüm ve isyan hazırlığını çağrıştıran bu önemli gelişmelere kayıtsız gibi keza muhalefetin de aynı durumda olduğunu hayretle izliyoruz.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.