Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

İsrail ile Türkiye nin çok yakın ilişkisi olması için AKP’nin bir gerekçesi var mı ?

1 yıl önce
248 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

İsrail ile Türkiye nin çok yakın ilişkisi olması için AKP’nin bir gerekçesi var mı ? Birleşik Arap Emirlikleri ne şerefsiz diyordunuz

İsrail’in KUDÜS’ü Başkent yapma olayını biliyorsunuz en büyük tepkiyi Tayyip Erdoğan vermişti .Hatta Filistin halkı da ayağa kalkmıştı sonu da çok kötü bitmişti . Amerika yapamaz filan diyordu BİRLEŞMİŞ MİLLETLERE başvurduk oradan oylamalar yapıldı vs. Amerika filan ne oldu peki sonuç. Bunların hepsi güzel numaralar Tabii benim iyi eğitim almamış düşük gelirli alt düzey kardeşim devlet yönetiliyor diye anlatmaya çalışıyoruz. Bu kadar laf söyleyeceksin Ondan sonra döneceksin hiçbir şey olmamış gibi yani bu şu anda,İsrail ile Türkiye nin çok yakın ilişkisi olması için AKP’nin bir gerekçesi var mı ?

Birleşik Arap Emirlikleri ne şerefsiz diyordunuz

Kavga etmeden önce vardı, kavga ettim bitirdin verdin cahil halka gazı şimdi ne oldu ? Uluslararası bir planın parçaları burada diyorlar ki, Tayyip Erdoğan‘a da İsrail İle İyi geçineceksin Peki efendim inanın böyle oluyor. Peki Birleşik Arap Emirlikleri ne şerefsiz diyordunuz ya hani bu yıllar önce değil yani, Birleşik Arap Emirlikleri dediğin yani Türkiye için vazgeçilmez falan değil . Orada ne oluyor Amerika diyor ki, Bak arkadaş ben de yeni bir dünya düzeni kuruyorum burada akıllı ol ses çıkartma.

Emin olun yakında Suudi Arabistan’a da gidecekler O katil dedikleri bütün dünyaya ses kayıtlarını dinlettirdikleri bu adam var ya böyle bir kanlı katil diye bas bas bağırıyorlar dı. Ben bunlar artık karşılaşmam dediğim sallanan unsuruna da gidecekler Çünkü Amerika bu konuda talimat veriyor Bunlar la aran iyi olacak diyor ben burada bir düzen kuruyorum o düzene fırsattan istifade üç beş kuruş da para alırız diye,her türlü omurgasızlığı yapıyorlar. Böyle bir Devlet ciddiyeti olamaz ,Ama benim vatandaşıma yutturulur işte yani devletlerarası Ezeli düşmanlıklar olmaz falan filan diyerek kandırırlar. Madem çıkarımız vardı niye bozdunuz ilişkileri. O zaman daha önce bozarken ne kaybettirdiniz bu ülkeye hiç bozmasaydık ilişkilerimizi şimdi kaybettiklerimizin muhasebesi yapılması lazım şimdi işte muhalefet İsrail İle ilişkiyi bozduktan bu yana olan zararları çıkarsınlar ortaya.Mesela Doğu Akdeniz ,Mesela Egede Yunana kaptırılan adalar. Tamam çıkarımız neyse onu yapalım 4 tane gemimiz var filan çıkarsana denize arama yap sondaj yap.

Birleşik Arap Emirlikleri ne şerefsiz diyordunuz

Türkiye’ye Doğu Akdeniz ve Ege de telafisi imkansız hataların bedelini kim ödeyecek !!!

Oraların onayından geçmeden hareket edebiliyor musun Hayır. Ne oldu sürekli navtex ilan ediyorlardı. Hadi etsin şimdi Milli Savunma bakanına da soruyorum. Burada ikide bir navtex ilan ettik nerede gemiler demek ki siz bundan önce yaptığınız şeyde, Türkiye’nin aleyhine bir iş yapmış oluyorsunuz, Bugün İsrail ile barışmış olmak ve can ciğer kuzu sarması gibi haline gelmek daha önce yaptığınız ve Türkiye’ye Doğu Akdeniz ve Ege de telafisi imkansız hataların bedelini kim ödeyecek !!!

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.