Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Dünya 3. Dönüşüme Girdi Savaş Kaçınılmaz

1 yıl önce
4.843 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Dünya 3. Dönüşüme Girdi Savaş Kaçınılmaz 3. Dünya Savaşı Aslında Bizim Etrafımızda Dönüyor  Kuşak Yol Projesi Dünya İçin Son Umut

Dünya 3. Dönüşüme Girdi Savaş Kaçınılmaz 3. Dünya Savaşı Aslında Bizim Etrafımızda Dönüyor  Kuşak Yol Projesi Dünya İçin Son Umut

Dünya 3. Dönüşüme Girdi Savaş Kaçınılmaz; Amerika diyor ki benim son beş altı yalnız 5-6 yıl içinde yani 2030 diyor dardır ikimiz Rand Corporation‘ın raporundan bak 2030 yılında Çin Eğer devam ederse bu şekilde ben Yok Olacağım dolayı sesini durdurmak tek hedefim seni nasıl durdururum Uygur Türklerinin Orada diyor yani orayı Savaşı sokarım diyor ve bu amaçla der galiba Fetullah’ın olduğu yerde Pensilvanya’da bu ne Bir Ordu besliyor bu Ordu’da Uygur ordusu yani onlardan biri zaten Suriye’de onlardan bir Ordu yollamıştı yani orada da Uygurlar vardı.

3. Dünya Savaşı Aslında Bizim Etrafımızda Dönüyor  

Yani bir dönüşüm bir I. Dünya Savaşı II. Dünya Savaşı şimdi III. Dünya Savaşı‘nın içinden geçiyoruz hasta çoktan başladı Bir sürü vekalet savaşı var ve baktığımız zaman yine Tıpkı birinci ve ikinci gibi yani aslında çok yakın. 3. Dünya Savaşı aslında  bizim etrafımızda dönüyor bir tarafımızdan Yunanistan bütün Adaları ile Amerika’ya kendini bıraktı, Amerika’ya Ege’de bütün Yunan Deniz Kuvvetleri’nin 5000 gemi filosunu vermiş Dedeağaç’tan Girit’e Amerikan askerleri ile sarılmış durumdayız.

 Aşağı mız zaten YPG- PKK ve Amerika var yine yani gören göz şöyle bir baktığın zaman durumu anlar, bu tarafta yine Amerika var  yukarıda zaten Amerika’nın adamları olan Ukraynalılar var elimizde bir fırsat var bu Çin’den başladı ama 143 ülke hep birlikte bu işe imza attı ve Türkiye’de 11 en büyük ekonomi olarak bu na da Kuşak Yol Projesi diyorlar birileri bunun Çin’in olduğunu söylüyor ama ben öyle bakmıyorum söylendiği gibi değil.

Kuşak Yol Projesi

Kuşak Yol Projesi Dünya İçin Son Umut

Kuşak Yol Projesi Bu ortak 143 ülkenin bir araya getirdiği bir proje ve Bu proje sayesinde trilyonlarca yani 4 trilyon dolarlık bir bütçe den bahsediliyor ve bu Ülkeleri Sosyalist veya kapitalist olmasına göre içine almıyor. Amerika’ya diyor ki sen de gelebilirsin istersen Ama burada kazan-kazan ilkesi ile malların ticari olarak İpek Deniz İpek yolu ve kara İpek Yolu üzerinden doğudan batıya doğru gidişi gelişi falan bu bu çok önemli bir proje. Bu proje çerçevesinde Avrasya bugüne kadar batının elindeydi bütün Dünya’yı Batı uygarlığı sömürüyor du .Şimdi Doğu ömürsün demiyoruz ama Doğu’nun bu kazan-kazan ilkesi ticari Projesi bütün dünya’ya biraz nefes aldırabilir. 

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.