Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Erdoğan Cumhuriyet Tarihinde Dine En Büyük Darbeyi Vurdu

2 yıl önce
4.258 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Erdoğan Cumhuriyet Tarihinde Dine En Büyük Darbeyi Vurdu; Erdoğan’ı Destekleyen AKP Tabanını daha çok İlgilendiren bir Tablo var Aslında !

Erdoğan Cumhuriyet Tarihinde Dine En Büyük Darbeyi Vurdu; Erdoğan’ı Destekleyen AKP Tabanını daha çok İlgilendiren bir Tablo var Aslında !

Tayyip ERDOĞAN ve AKP 20 yılın sonunda Dindar insanların alnına hırsız damgası vurdu. Bence en önemli yarattığı felaket bu. Akp’den önce namaz kılana duyulan bir güven vardı, Dindar insandır çalmaz, Dindar insandır kötülük yapmaz denilebilecek bir algı vardı. ERDOĞAN Cumhuriyet Tarihinde 20 yıllık AKP itidarı sayesinde bunu yerle bir etti bütün dindarların alnına hırsız damgasını yerleştirdi. Yaptıkları yolsuzlukların üzerine gitmemesi dahası çatışmacı ayrıştırıcı kavgacı bir dille, Dindar eşittir kaba tahammülsüz çatışmacı uzlaşmadan uzak kavgacı dışlayıcı bir insan imajına geldi.

Erdoğan Cumhuriyet Tarihinde Dine en Büyük Darbeyi Neden Vurdu

İnsanlar inancı ile arasına mesafe koymak zorunda kaldılar. ERDOĞAN 20 yıllık iktidarında Güya sözüm ona dinin Müslümanlığın bekçiliğini sorumluluğunu sözcülüğünü yaptığını söyleyen bir iktidar, Tayyip ERDOĞAN Cumhuriyet Tarihinde dine en büyük darbeyi neden vurdu. Dindar Müslümanlığın bu ülkedeki o barışçı yüzünü yok etti. 

Toplumun ortak değeri sayılabilecek bir kaç tane değerden bir tanesini yerle bir diğer taraftan milyonlarca emeklinin işçinin maaşındaki hakkını vermemeyi milyonlarca işçi’nin maaşından hakkından emeklinin maaşından para çalmayı eksik göstermeyi bu dindar diyen insanlar yaptılar.

Erdoğan Cumhuriyet Tarihinde Daha Önce de Yaptığı gibi Yeniden Vesayetin Çizgisine Döndü

Diğer taraftan toplumun zaten var olan biz ve onlar ayrımını siyasetin en temel merkezine koydular ve toplumu birbirlerine düşmanlaştırdılar başka bir şekilde aşağıladılar. ERDOĞAN Cumhuriyet Tarihinde daha önce de yaptığı gibi şimdi Kürt meselesi üzerinden sırf iktidarda kalabilmek için yeniden vesayetin çizgisine döndüler.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.