Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Husisi Paşa’dan Suriyeli Seçmenlere Mesaj

1 yıl önce
83 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Hulisi Akar; Sen Türkiye’nin mi Suriye’nin mi savunma bakanısın. Bu nasıl kafa peki ya Türk kardeşlerin ile ilgili ne düşünüyorsun

Husisi Paşa’dan Suriyeli Seçmenlere Mesaj; 15 Temmuz’un şaibeli ismi Türk askerinin başına çuval geçirme emrini veren ABD’li general’den üstün hizmet ödülü alan, geçtiğimiz yıllarda uçak dolusu bir avuç avene ile şarkılı türkülü suriye’ye gireceğiz sevdası ile yanıp tutuşan, kendi otururken bir erin selfie çektiği anları bize yaşatan. ÖSO, ya yerli ve milli diyerek şanlı Türk Ordusuyla cepheye süren daha da vahim olanı Türk Silahlı Kuvvetlerinde ilk kepsiz asker selamı veren Husisi Paşa’ dan yaklaşan usülsüz seçim öncesi ilginç bir mesaj geldi.

Şaşırdık mı!

Husisi Paşa’dan; Suriyeli Kardeşlerimiz Rahat, ve müsterih olsunlar mesajı

Suriyeli kardeşlerimizi zora sokacak herhangi bir durum veya böyle bir karar almamız asla söz konusu değil. Rahat, müsterih olsunlar. Bu tutumumuz herkes tarafından bilinmeli ve buna göre davranılmalı. Bu konuda son derece net bir politika izliyoruz.”

https://twitter.com/mancinikteam/status/1650467823892721664?s=20

Husisi Paşa’nın Sözlerine Ümit Özdağ’dan tepki gecikmedi

Yaklaşık bir haftadır Ümit Özdağ Şırnak’a gelemez diyenlere cevap vermek üzere seçim çalışmaları sürdürmek için Şırnak ilimize doğru yol alırken, Husisi Paşa’nın yaptığı bu çıkışa Şırnak yolunda cevap verdi.

Elindeki telefondan Husisi Paşa’nın açıklaması okuyan Ümit Özdağ resmen dondum kaldım bu nasıl bir açıklama diyerek şaşkınlığını dile getirdi. #umitozdag Hulisi Akar; Sen Türkiye’nin mi Suriye’nin mi savunma bakanısın. Bu nasıl kafa peki ya Türk kardeşlerin ile ilgili ne düşünüyorsun! #umitozdag

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.