Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Kandan Beslenen Siyasi Vampirler

1 yıl önce
121 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Kandan Beslenen Siyasi Vampirler Aynen Vampir Gibi Kandan Besleniyorlar Seçiminizinde Canı Cehenneme Neden Denilmiyor

Kandan Beslenen Siyasi Vampirler; Aynen vampir gibi kandan besleniyorlar Şehitlerden besleniyorlar ölümlerden Bu ülkenin evlatlarının ölümünden besleniyorlar. Şehit cenazesi geldiğinde siyasilerin tavrına baktığımda şöyle bir şey görüyorum çocuklarımızın kanını üzerinden, cenazesinde oradan gelecek kanı bekleyen Vampirler gibi davranıyorlar. Sadece bugün değil yıllardır böyle, Çünkü kan dan besleniyor siyaset biz bu ülkenin bir Askeri bir evladı Şehit edildiğinde bir yere bir bomba konulduğunda insanlar öldürüldüğünde onlar sorunun çözümünü değil, Oradan kendilerine nasıl bir menfaat elde edebileceklerini kendi siyasi iktidarlarına kendi partilerinin yararına nasıl bir pozisyon alabileceklerini araştırıyorlar. 

Aynen Vampir Gibi Kandan Besleniyorlar

Aynen vampir gibi kandan besleniyorlar Şehitlerden besleniyorlar ölümlerden Bu ülkenin evlatlarının ölümünden besleniyorlar. 40 yıldır böyle bu ülkede pkk 40 yıldır bir sorun kasten çözülmüyor. Şimdi girin Savunma Bakanlığı resmi sitesi 18 Nisan dan bugüne kadar 55 Askerimiz Şehit olmuş. Bu ülkenin 55 tane evladı toprağa gömülü konu olmuyor, haber olmuyor tweet atıp başsağlığı dilemekten başka tek bir söz söylemiyorlar kimse. Çıkıp ya niye bu çocuklar ölüyor 40 yıldır bizim çocuklarımızı öldürmekten ölüme göndermekten bıkmadınız mı denilmiyor, hesap sormamız gereken siyasetçiler Sen ne işin var orada niye duruyorsun niye bu sorunu çözmüyorsun dememiz gereken siyasetçiler bugün Mersin’de bir terör saldırısı oluyor 1 polis Şehit oluyor çıkıyor büyük bir pişkinlikle büyük bir utanmazlıkla bunun arkasında şu siyasi bağlar var diyerek saldırıyı muhalefet yapan partiye ilişkilendirmeye çalışıyor. Yoksulluktan dert yanıyoruz değil mi ? Çocuklarımızın işsizliğinden dert yanıyoruz değil mi ülkemizdeki ağız tadımızın yokluğundan dert yanıyoruz ya, daha beter olacağız.

Çünkü orada 55 tane çocuk ölmüş sormuyoruz niye ölüyor bu çocuklar diye. Yoksulluktan dert yananlar mevcut siyasetçilerin peşinden gidiyorlar yaşadığı bu Cehennem hayatından şikayet eden mevcut siyasetin bir parçası olan toplum. Sadece iktidarı kastetmiyorum birisi kendi Vampir Siyasetini sürdürüyor, öbürü buna karşı aman aman kötü duruma düşer miyim aman aşağı düşer miyim, aman iktidar bana şunu der mi diye ağzını açmıyor. Öbürü ya ben MHP tabanından oy alıyorum 3 tane oy aldım onu da kaybetmemek için HDP ile de hafif bir ilişki içinde görünür müyüm diye korkakça siyaset yapıyor.

Seçiminizinde Canı Cehenneme Neden Denilmiyor

Bu ülke çocukları ölüyor haber olmuyor, bu ülkenin 55 tane evine ocağına ateş düşmüş konu olmuyor. Biz biliyoruz artık terörün kaynağını terörün nedenlerini niye terör saldırısı oluyor. Şehit olan insanların acısını falan konuşmuyoruz bu tür saldırıları kime yarıyor kime karşı kullanılacak siyasetçiler bizim çocuklarımızın Askerlerimizin Polislerimizin cenazesi ölümleri üzerinden nasıl kendilerine bir alan açacaklar nasıl kendi rakiplerinin önüne bir adım daha geçmek için hesaplar yapılıyor biz bunları görüyoruz. Yıllardır bir grup çapulcu bu ülkenin yönetimini ele alacaklar diye biz yeniden kaç çocuğumuzu daha kaybedecek endişesi yaşıyoruz çünkü Erdoğan’ın bir dönem daha iktidarda kalmasını isteyenler nasıl ki muhalefeti kontrolleri altında tutuyorlar ise Pkk’yı da kontrolleri altında tutuyorlar. Ne zaman istiyorlarsa PKK’yı meydana sürüyorlar Oy kaybettiklerinde nasıl oluyor da Pkk İmdatlarına yetişiyor biz bunları biliyoruz görüyoruz.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.