Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
SON TÜRK HABER YORUM
REKLAM ALANI

Türk Siyasetinde Bitmeyen TERÖRİST Seviciliği

2 ay önce
1.825 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklamı Geç

Türk Siyasetinde Bitmeyen TERÖRİST Seviciliği

Türk Siyasetinde Bitmeyen TERÖRİST Seviciliği; Teröristlerle beraber CHP’nin yada İYİ Partililerin Teröristlerle resimlerine kimse görmedi ki. Ama AKP’lilere tek tek bakarsak en büyük terörist ile hepinizin fotoğrafı var.

Eğer  fotoğraf çektirmeyle terörist olunuyorsa yani biliyorsunuz şu anda Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük 2 teröristi var. Biri  İmralı’da hapis yatıyor yakaladınız paket olarak teslim edildi adam içeride yatıyor ağırlaştırılmış müebbet diye koca bir adayı tahsis ettiniz sekreterya kurdunuz ona cezaevinden hem PKK yı hemde AKP yi destekliyor sayenizde. Diğeri ise Pensilvanya’da yaşıyor ,Bunlardan biriyle ve birileri fotoğraf çektirmiş 2-3 tane HDP Milletvekili bulursun zaten Onu buluyorlar hemen içeri tıkıyorlar tamam da iş size geldiğinde ne oluyor. E şimdi PKK lılar da sizin gibi bilmiyordum terörist olduğunu ya da işte o zaman iyi gelmişti kandırılmışız deseler ne olacak .

AKP Kandırıldık Yalanına Sığındı

Şimdi koskoca bir siyasi parti AKP kandırıldık yalanına sığındı bu dakikadan itibaren bunlar terörist sevmiyorum dedi. Ama bakın orada bile patinaj yaptılar 17-25 Aralık’ta hesapta yoktu Ama 2003’teki Milli Güvenlik Kurulunda Gelen rapora imza atmış AKP iktidarı FETO ya terörist diye ardından daha sonra terörist olduğunu söyleyen eylemlere imza attığını bizzat AKP Genel Başkanı söyledi.  Hemen hatırlatayım daha yeni Necip HABLEMİTOĞLU cinayetini cemaatin yaptığını ve terörist olduğunu söyledi. Yani demek ki ta 2003’te cemaat zaten terörist miş . 

Türk Siyasetinde Bitmeyen TERÖRİST AKP’lilere tek tek bakarsak en büyük terörist ile hepinizin fotoğrafı var.AKP kandırıldık yalanına sığındı

REKLAM ALANI
byefendi
Kanalda toplam 107 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.