Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Erdoğan’ın Bel Bağladığı 3 Bedevi

1 yıl önce
4.582 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Erdoğan’ın Bel Bağladığı 3 Bedevi AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 seçimlerini kazanması büyük ölçüde paraya bağlı. Bu kara paranın nereden geleceği ise malum son zamanlarda canıhıraç Daha önce efelendiği, hakaret ettiği BAE,KATAR, ve SUUD bedevileri

Erdoğan’ın Bel Bağladığı 3 Bedevi; AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 seçimlerini kazanması büyük ölçüde paraya bağlı. Bu kara paranın nereden geleceği ise malum son zamanlarda canıhıraç Daha önce efelendiği, hakaret ettiği BAE,KATAR, ve SUUD bedevilerinin eteğini öperek onlardan gelecek milyon dolarlara bel bağlaması tam anlamıyla utanç ve Yüz karası bir durum.

Erdoğan’ın, özellikle de oy tabanını oluşturan düşük gelir gruplarının ağzına bir parmak bal çalabilmesi, “ekonomi en azından düzelmeye gidiyor” diyebilmesi için külliyetli miktarda sıcak paraya ihtiyaç duyduğu bir gerçek.

Erdoğan’ın Bel Bağladığı 3 Bedevi

Batılı finans çevreleri, Erdoğan’ın bu ihtiyacını karşılamaya pek sıcak yaklaşmıyor.

Hal böyle olunca da dümen, İstanbul’da muhalif Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın öldürülme emrini verdiği aşikar olan Prens Muhammed bin Salman’a, 15 Temmuz darbesinin sorumlusu olarak gösterdikleri Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) lideri Muhammed bin Zayid en-Nehyan’a ve Ortadoğu’da birçok karanlık işi birlikte çevirdikleri Katar Emiri Tamim bin Hamad es-Sani’ye kırılmış durumda.

Bu üçlünün Türkiye’ye akıtacağı her sıcak kuruş, Erdoğan’ın gelecek için umutlarını artırıcı etki yapacak.

Peki, ya bu üçlü, Erdoğan’ın istediğini tam olarak gerçekleştirmezse.

İşte o zaman yandı gülüm keten helva.

Parayla bir kesimi konsolide edemezse, fark yiyeceğini ve maile yargılanacaklarını (saz arkadaşlarıyla birlikte tabii) çok iyi biliyor.

Üçlünün, parayı verip vermeyeceği, verilecekse limiti ABD tarafından belirlenecek.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.