Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

KKTC’yi Sessizce İşgal Eden Siyonist HABAT Örgütü

7 ay önce
59 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

KKTC’yi Sessizce İşgal Eden Siyonist HABAT Örgütü; Filistin’de şu an yaşananlar,daha önce Ortadoğu’nun Paris’i olan Lübnan’a yapılan, Destabilitasyonun bir benzerinin şu an Türkiye’de AKP ve BOP’un EŞ BAŞKANI marifetiyle  400 Bin dolar karşılığında Vatandaşlık ile topraklarımızın satıldığına şahit oluyoruz alenen. Ancak yıllardır devam eden bir süreç var, Kıbrıs’ta ve biz Türkler olarak bu tehlikeye hiçbir şekilde dikkat çekmiyoruz. Konuya şöyle girmek gerekirse günümüzde,Türkiye’nin hali hazırda işgal edilmesi için iki tane seçenek vardır. Ya kuzeyden saldırı olmalıdır yada Güneyden, bizim halihazırda Rusya ile iyi ilişkilerimiz Ukrayna savaşından sonra Rusya’nın da attığı adımlarla iyimser düşünerek kuzeyden bir saldırı ihtimalinin olamayacağını görüyoruz. 

Kıbrıs ’sız bir BOP Düşünülemez, Kıbrıs’a hakim olmak Ortadoğu’da söz sahibi olmaktır

Ancak Güney topraklarında eğer ki, İsrail  Filistin’de ciddi anlamda burada kazanımlarına devam ederse ileriki süreçte, Türkiye’nin bir işgal projesi gündeme gelirse bu işgal girişimi Güneyden gerçekleşebilir. Bunun en net emareleri işgal edilen Adalarımızın ve kıta sahanlıklarımızın yanı sıra burnumuzun dibinde ABD-Fransa-İngiltere-İtalya gibi ülkelerin başta DEDEAĞAÇ olmak üzere batılı ülkelerce Askeri üsler ve Deniz donanmalarının konuşlanması büyük bir tehlikenin buradan geleceği olasılığını güçlendirmektedir.

Kıbrıs’ta ciddi anlamda bir sessiz işgal söz konusu ve bu işgalin en büyük aktörleri de İsrail bağlantılı kişiler ve Kurumlar yani, MOSSAD destekli Dini ve İktisadi Kapital görünümlü güçler. BOP Projesi kapsamında Kıbrıs neden İsrail için bu kadar önemli sorusu ilk olarak akıllara geliyor. Şöyle ki; Ortadoğu da atılan bütün adımlar İsrail’in güvenliği ve genişlemesine yönelik adımlar dır.Bu adım 100 yılı aşkın bir süredir planlı bir şekilde görüyoruz ki başarıyla sürdürülmekte. Kıbrıs’sız bir BOP Düşünülemez,Kıbrıs’a hakim olanın Ortadoğu’da söz sahibi olmanın ötesinde Ulu Başbuğ ATATÜRK’ün dediği  gibi Kıbrıs Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun nefes borusudur. Diğer bir tabirle Okyanusun ortasında bir uçak gemisi gibi yani tüm ortadoğu’ya hakim olabileceğiniz bir yer ve Doğu Akdeniz’deki enerji paylaşım mücadelesi noktasında da Kıbrıs hayati bir değere sahiptir.

KKTC Vatandaşı Olan Yahudilere Para Karşılığında Sınırsız Toprak

Peki Ne oluyor orada; yani Toprak mı satılıyor İsrail’in Kıbrıs’taki faaliyetleri nedir temel anlamda derseniz. Taşınmaz mal alımı diye geçiyor, Ancak  2014 yılında çok sayıda Yahudi’ye KKTC vatandaşlığı verilirken bu kişiler de toprak alımında bulunuyor. Bu kişiler, KKTC vatandaşı oldukları için istedikleri miktarda toprak satın alabilirken söz konusu durum işgalin bir parçası olarak görülüyor. 25.000 dönümlük bir arazi satılmıştır Yahudilere, Yani bu Kıbrıs Harita Haritasını göz önünde bulundurursanız bu devasa bir toprak işgalinin gözle görünür olduğunu ortaya koyar. Anlayabilmek en çarpıcı örnek ise bizim için Stratejik öneme sahip Geçit Kale de bir SİHA üssümüz var. bu Geçit Kale üssüne 5 km civarında İsrail bağlantılı kişilerin çokça dönüm toprak aldığını biliyoruz .Bu toprak satışlarıyla  bizi çevrelemekle kalmıyorlar aynı zamanda bu Kıbrıs’taki İsrail bağlantılı kişilerin MOSSAD’a Türkiye’ye dair kritik bilgiler aktarıldığını biliyoruz. 

Kıbrıs’taki İsrail Bağlantılı Kişiler ve  HABAT Örgütü

Şema’nın başında HABAT örgütü var HABAT örgütü nedir? HABAT İsrail’in Siyonizm idealleri doğrultusunda küresel ölçekte çalışmalar yapan bir örgüttür. Bunun Kıbrıs ayağının başında da Haim Azimov isimli bir şahıs var ve bütün işgal parametrelerini okları incelediğimizde de Haim Azimov ismi öne çıkıyor. 2006 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nden KKTC’ye getirilen bir şahıs resmi hiçbir sıfatı yok fakat kendisini, KKTC Yahudi haham başı olarak tanıtıyor ve bu şekilde siyasilerle ciddi anlamda ilişkilere sahip. Bunların devlet içerisinde ciddi anlamda örgütlenmeleri de söz konusu. Hatta bu örgütlenmelerin . Mehmet Ali Talat‘ın Cumhurbaşkanı olduğu süreçten itibaren ciddi anlamda devletin içerisine sızdıkları biliniyor. Mehmet Ali Talat Döneminden itibaren KKTC’ye gelen çok sayıda Yahudi nüfus var nereden geliyor bunlar Avrupa topraklarından gelen de var işgal altındaki İsrail topraklarından gelenler de var.

Kıbrıs’ı ikinci İsrail Yapmaya Çalışıyorlar

MOSSAD’ın şu anda ciddi anlamda etkinliği var KKTC topraklarında ve siyasi arenada da ciddi anlamda nüfus sahibiler. KKTC’de  toprak satışı kanunen  mümkün değil, bu engeli aşmak için aparat kullanıyorlar nasıl bir aparat mesela avukatlar, gazeteciler, siyasiler bunlar başı çekiyor. Bu yasayı delmek için bir şirket kuruyorlar %51 hissesi KKTC vatandaşı birine ait oluyor %49 hissesi de bu İsrail bağlantılı bir iş adamına Simon Aykut isimli bir adam var bu adam Aslında İzmir doğumlu bir adam ve Milli Cephe Hükümeti zamanında  Türk vatandaşlığından çıkarılan bir adam. Bu adam 2010’lı yıllarda KKTC’ye geliyor ve KKTC vatandaşı yapılıyor ve şu anda bu adam bu işgal faaliyetlerindeki organizasyon şemasında kritik bir yere sahip. Bu kişinin gücünün İsrail’deki Binyamin NETANYAHU hükümetine dayandığını biliyoruz.

KKTC’yi Sessizce İşgal Eden Siyonist HABAT Örgütü, Bu örgütlenmelerin .Mehmet Ali Talat’ın Cumhurbaşkanı olduğu süreçten itibaren ciddi anlamda devletin içerisine sızdıkları biliniyor.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.