Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Ukrayna-Rusya Savaşının Asıl Nedeni Hipersonik Füzeler

2 yıl önce
4.349 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Ukrayna-Rusya Savaşı Hipersonik Füzeler Amerika Kansız Duramıyor NATO ve ABD Rusya için varoluşsal bir tehdittir.Putin  3.Dünya Savaşını Göze Aldı

Ukrayna-Rusya Savaşı Hipersonik Füzeler Amerika Kansız Duramıyor NATO ve ABD Rusya için varoluşsal bir tehdittir.Putin  3.Dünya Savaşını Göze Aldı

Ukrayna-Rusya Savaşının Asıl Nedeni Hipersonik Füzeler; 2015 yılında ilk defa Suriye’ye Putin’in girdiği zaman oraya bir destek verdi ve o zaman bir konuşması vardı o konuşma şöyleydi. Dedi ki ilk defa orada dedi yeni bir dünya düzenine geçiyoruz NATO’nun genişlemesine göz yummayacağız yeni bir kukla Avrupa yaratma çabasına karşı İsveç ve Finlandiya yı kapsayan bu genişlemeye hayır diyeceğim ve diyeceğiz kimle diyeceğiz hep beraber gireceğiz dedi. ŞİÖ ile  ve örnekler gösterdi Irak Afganistan, Libya ,Suriye ,Yemen iç savaşlarını.

Amerika Kansız Duramıyor

Amerika Savaşsız yaşayamıyor kansız duramıyor ve bununla artık sonlanması lazım ve tek kutuplu dünya Amerikan dünyasının artık yavaş yavaş çok kutuplu dünya yı kabul etmesi  saldırgan ve Emperyal tutumunu geride bırakmasını söyledi. Bunu birçok insan anlayamadı yani çok kutuplu dünya ile tek kutuplu dünya arasında bir silahlı çatışma var şu anda.

Ukrayna-Rusya Savaşı Hipersonik Füzeler Amerika Kansız Duramıyor

NATO ve ABD Rusya için varoluşsal bir tehdittir. Putin  3.Dünya Savaşını Göze Aldı

Putin  3.Dünya Savaşını Göze Aldı

Yani 70 yıldır Rusya’yı kuşatma hedefine açık açık söyle yani böyle onlarca kitap var elimde bunu açık ve net olarak söyle hatta en son ve bir CIA görevlisinin Ukrayna meselesinin tamamı Moskova’ya 4 dakikadan daha kısa sürede ulaşabilen “Hypersonic Weapons” Hipersonik Füzeler ile ilgilidir demesi bugün yaşanan UKRAYNA-RUSYA Savaşının gerçek yüzünü aslında tüm çıplaklığı ile ortaya koymaktadır. Amerika’nın şu anda “Hypersonic Weapons” Hipersonik füzeleri yok ama bir veya iki yıl içinde olacak bu Rusya için varoluşsal bir tehdittir. Bu yüzden Rusya bu planı bozarak erken hamle yapmak zorunda kaldı, hem de 3.Dünya Savaşını Göze alarak.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.