Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Bize Kader Diyen Adam Beş Yüz Korumayla Geziyor

1 yıl önce
1.493 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Bize Kader Diyen Adam Beş Yüz Korumayla Geziyor Tayyip Erdoğan’ın Beceriksizliği Bizim Kaderimiz Olamaz Biz Senden Kuran Okuyan Adalet Bakanı İstemiyoruz

Bize Kader Diyen Adam Beş Yüz Korumayla Geziyor Tayyip Erdoğan’ın Beceriksizliği Bizim Kaderimiz Olamaz Biz Senden Kuran Okuyan Adalet Bakanı İstemiyoruz

Bize Kader Diyen Adam Beş Yüz Korumayla Geziyor; Yani madencinin hayatını korumakla tedbir almakla yükümlü sorumlu olan o adam, o garibana o yoksula o gözü yaşlı eşe evlada, anneye, kardeşe, Bu bizim kaderimiz de var biz kadere inanırız diyen, Bize Kader Diyen Adam Beş Yüz Korumayla Geziyor. Sarayda oturuyor kendi hayatı için her türlü Tedbiri alıyor ama öbürünün tedbirini almamayı Kader olarak kabul ediliyor.

Tayyip Erdoğan’ın Beceriksizliği Bizim Kaderimiz Olamaz

Buna Akp’lilerin de itiraz etmesi lazım diye ummayı hayal dahi edemiyoruz. Türk toplumu olarak Kadere teslim olamayız, kaderimizi Tayyip Erdoğan‘ın yazmasına müsaade edemeyiz. Tayyip Erdoğan’ın beceriksizliği bizim Kaderimiz olamaz. Tayyip Erdoğan’ın iş bilmezliği bizim çocuklarımızın hayatını ömürlerini belirleyemez. Tayyip Erdoğan‘ın Ahbap Çavuş yönetim anlayışı madendeki işçinin hayatını bir pamuk ipliğine bağlayamaz bağlamamalı.

Biz Senden Kuran Okuyan Adalet Bakanı İstemiyoruz

Dindar ve muhafazakar hepimizin dönüp dememiz lazım denetim istiyoruz adalet istiyoruz. Biz senden Kuran okuyan adalet bakanı değil, hukuku yargıyı doğru düzgün tesis eden bağımsız yargıyı çalıştıran bu insanların zihninde hukuka adalete zerre kadar şüphe bırakmayacak bir mekanizma kurmanızı bekliyoruz. Adalet bakanının orada Kur’an okuması istismardır, büyük bir sahtekarlıktır insanların inanç ve duygusunu sömürmektir.

Oradaki acıları yıkımı ocaklara düşen ateşleri, Kendi hatalarını Kendi ayıplarını kendi kusurlarını Kur’an-ı Kerim’le örtme çabasıdır. Adalet bakanı gibi kendini bilmezlerin acılarımızla felaketlerimizde yıkımlarımızda inancımızı istismar etmesini engellemeye dönük hiçbir çaba yok bu toplum giderek Ortadoğu bataklığındaki yerini almakta ısrarlı.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.