Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Bu Yeni Tür Bir ATATÜRK Düşmanlığı

2 yıl önce
3.189 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Bu Yeni Tür Bir ATATÜRK Düşmanlığı Atatürk’e Saygısızlık bir Fikir Değil, Atatürk’e Düşmanlık bir Görüş Değil Şekil ve Eylem Değiştirerek Yapılan Hadsizliktir.

Bu Yeni Tür Bir ATATÜRK Düşmanlığı Atatürk’e Saygısızlık bir Fikir Değil, Atatürk’e Düşmanlık bir Görüş Değil Şekil ve Eylem Değiştirerek Yapılan Hadsizliktir.

Bu Yeni Tür Bir ATATÜRK DüşmanlığıAtatürk’e saygısızlık bir fikir değil, Atatürk’e düşmanlık bir görüş değil şu an itibariyle dünyanın en iyi yönetim biçimi olan demokrasiye sığınarak ve onu kullanarak demokrasi yok mu diyen yüzbinlerce * * var.

2534 sayılı anıtkabir hizmetlerinin yürütülmesine ilişkin kanuna göre anıtkabir hizmetlerinin yürütülmesine ilişkin yönetmeliğin törenler başlıklı 35 inci maddesinde anıtkabir’in manevi varlığına yakışmayan her türlü tavır hareket, söz yazı ve davranışa izin verilmez hükmü yer alıyor.
(bkz: yeni tür bir atatürk düşmanlığı)

Atatürk’e Saygısızlık bir Fikir Değil, Atatürk’e Düşmanlık bir Görüş Değil

Atatürk‘e saygısızlık bir fikir değil, Atatürk’e düşmanlık bir görüş değil dünyanın hiçbir ülkesinde insanlar kendi kurucularına böyle hakaretler etmezler, oğlum evladım bu ülkede yaşıyorsan ona borçluyuz. Cumhuriyet düşmanları medeniyet düşmanları ben daha çok medeniyet düşmanı diyorum çünkü , şu an itibariyle dünyanın en iyi yönetim biçimi olan demokrasiye sığınarak ve onu kullanarak Demokrasi yok mu diyen yüzbinlerce * * var.

Bu Yeni Tür Bir ATATÜRK Düşmanlığı

Bizdeki Kadar Küfür eden Şerefsiz Alçak Namussuz var mı ?

Bu demokrasi değil demokratik bir hak değil, ona saygılı davranmak zorundasın kardeşim, yani yazıyı okuyunca anlamak istemeyecek bazı * *ler olacaktır. Ne demek fikir değil diye kabaranlar olacaktır. Evet fikir değil dir. Çünkü başka bir şey bu ,ülkenin kurucusu olan bir insana Önder‘e gidin bakalım başka ülkelere kurucu isimlere bizdeki kadar küfür eden şerefsiz alçak namussuz var mı ?

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.