Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

IŞİD Suriye ve Irak’ta Kolları Olan Bir Türkiye Örgütüne Dönüştü

1 yıl önce
123 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

IŞİD Suriye ve Irak’ta Kolları Olan Bir Türkiye Örgütüne Dönüştü 37 ilde 192 IŞİD Operasyonunda, 1179 Tane IŞİD’li Terörist Yakalanmış

IŞİD Suriye ve Irak’ta Kolları Olan Bir Türkiye Örgütüne Dönüştü; Ülkemizin karşı karşıya olduğu büyük ve tehlikeli bir değişim ve bu değişimin ortaya çıkaracağı büyük tehdit üzerinde durmak istiyorum. AKP‘nin Suriye politikası sığınmacı politikası sınırlarımızda açık kapı politikası ile bütün dünya lümpenleri ne sınırlarımızı ülkemizi açması sonucunda, Türkiye bir iç savaş coğrafyasına dönüşüyor ve nihayetinde Savaş sosyolojisi oluşuyor.

Bu sürecin bir bölümünde de hiç şüphesiz Ortadoğu’nun en kanlı örgütlerinden birisi olan IŞİD’in Türkiye’ye her geçen gün birazcık daha yerleştiğini görüyoruz. 2019’da Türkiye vilayeti programını başlatarak, Türkiye’yi Yeni Hedef olarak Seçen IŞİD ülkemizde her geçen gün biraz daha güçlenmektedir. Ülkemizde adeta cirit atmaktadır ülkemizin kılcal damarlarına sızmakta dır. Türkiye IŞİD tarafından iç savaş alanı olarak incelemektedir. Türk devletinin güvenlik ve istihbarat örgütlenmesinin reflekslerini incelemektedir.

37 ilde 192 IŞİD Operasyonunda, 1179 Tane IŞİD’li Terörist Yakalanmış

IŞİD ülkemizde güvenli evler cephanelikler ve eğitim merkezleri oluşturmaktadır. Türk çocuklarının beyinlerini yıkayarak milli ve dini kimliklerini yok etmekte yerine sahte bir İslam anlayışı koyarak demokrasinin şirk olduğunu beyinlere kazanmaktadır. Bu  beyinler yarın ülkemizi kana boyayacak olan intihar bombacılarının beynidir. IŞİD’in ülkemizi nasıl kana boyadığını nasıl yüzlerce insanı kısa bir zamanda katlettiğini 2015 senesinde yaşamıştık. IŞİD’in bu hızla yayılmasının en büyük kanıtı 2022 yılında aralık ayının ortasına kadar 37 ilde 192 IŞİD operasyonunda 1179 tane IŞİD Teröristinin yakalanmış olması 11 buçuk ayda yakalanan IŞİD’li terörist sayısı 1179 yani yakalanmayanlar çok daha fazla ve dışarıda sokaklarda dolaşıyorlar.

 Ankara-Adana İstanbul-Kayseri Mersin Samsun ve Şanlıurfa en fazla IŞİD operasyonunun polis tarafından yapıldığı şehirlerimiz dir. Aynı zamanda bakın güneyde Adana Güneydoğu’da Şanlıurfa Kayseri Samsun yine Mersin Akdeniz’le istanbul-Ankara IŞİD‘in en güçlü olduğu şehirler ve örgütlenmesinin en etkili olduğu şehirler olarak karşımıza çıkıyor. Emniyet teşkilatının operasyonlarını incelediğimiz zaman ağustos ayı hariç ,Türkiye çapında 17 yi aşkın operasyonlar yapılmış ve böylece örgüt baskı altında tutulmaya çalışılmış bu operasyonlarda IŞİD’in MUSUL emiri yakalanmış.

IŞİD Suriye ve Irak’ta Kolları Olan Bir Türkiye Örgütüne Dönüşmüş

 İnterpol tarafından 8 kişinin kafasını keserek öldürdüğü için kırmızı bültenle aranan Muhammed D. yakalanmış IŞİD’in Türkiye’deki 5 sorumlusundan bir tanesi Muhammed H. yakalanmış ayrıca onlarca canlı bombanın yanı sıra IŞİD’in Lideri  Hasan El Kureyşi, İnterpol tarafından kırmızı bültenle aranan Terörist başı  yakalanmış iki askerimizi yakarak öldüren şerefsizlerden bir tanesi İ.İ  yine Türkiye’de yakalanmış.Bu tabloya bakıldığında anlaşılıyor ki IŞİD Suriye ve Irak’ta Kolları Olan Bir Türkiye Örgütüne Dönüşmüş.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.