Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Sen Sustuğun İçin İnsanlar Ölüyor

2 yıl önce
4.836 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Ahmet Davutoğlu, sen sustuğun için insanlar ölüyor. Korkma, çık Haziran, Kasım arasında ne oldu anlat!

Sen Sustuğun İçin İnsanlar Ölüyor;Ülkeyi teröristlerle doldurdunuz. İnterneti değil, sınırları kapatın! Ümit Özdağ; ”İçişleri Bakanı Soylu’nun açıklamalarıyla benim edindiğim bilgiler farklı” Öyle bi bombalı saldırgan düşünün, sakin sakin bomba yerleştiriyor, asker gibi koşarak ortamdan ayrılıyor sonra eyelinerını çekip, çorbasını yapıp çoluk çocuklu güvenli evinde yemek yiyor. Her şeyini olduğu gibi ortada bırakıyor. Öyle bekliyor gelsinler diye.

Sen Sustuğun İçin İnsanlar Ölüyor

Zafer Partisi’nin, Suriye’nin Türkiye için bir güvenlik tehdidi olduğu uyarılarının ne kadar doğru olduğu bir kez daha ortaya çıktı!”

Ayrıntı; Bu kadar tehlikeli bir teröristi adli muayene için kalabalık bir hastaneye 2 polis götürüyor. Sonra da sadece bir kadın polis, suçluyu sokaktan yaya olarak uzun bir mesafe katederek karakola götürüyor.

Yetmedi mi ? Sen Sustuğun İçin İnsanlar Ölüyor Ahmet Davutoğlu

ABD, Suriye’nin bölünmesine verdiğiniz katkıdan ve Türk milletinin parasıyla Afrin ve civarında yaptırdığınız evlerden sonsuz memnun!

Sen Sustuğun İçin İnsanlar Ölüyor

Saksılar söküldü, banklar kaldırıldı, sosyal medya kısıtlandı.. Sınırları soracak olursanız eğer; orası bildiğiniz gibi!..

Ahmet Davutoğlu Türk halkından gerçekleri gizliyor. Çünkü Erdoğan’dan korkuyor.Kapalı kapılar ardında fısıldıyor.

Süleyman Soylu “Eylem yapan Afrin’den geldi” dedi. Afrin, TSK ve ÖSO kontrolünde. Sığınmacı kılığında giriş yapmış olmasın! Mersin saldırganlarının da paramotorla 12-13 saat uçarak Münbiç’ten geldiklerini söylemişti.

Ahmet Davutoğlu, sen sustuğun için insanlar ölüyor. Korkma, çık Haziran, Kasım arasında ne oldu anlat!

Biz Zafer Partisi olarak, yeni bir Haziran-Kasım Dönemi yaşanmasına izin vermeyeceğiz. Ahmet Davutoğlu, sen sustuğun için insanlar ölüyor. Korkma, çık Haziran, Kasım arasında ne oldu anlat! Utanmadan 6’lı masada oturma. Bak ben ölümü göze aldım, Türk Milleti’ne karşı sorumluyuz!

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.