Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Erdoğan’ın Kalbi Ali diyor, Dili Muaviye Söylüyor

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Erdoğan’ın Kalbi Ali diyor, Dili Muaviye Söylüyor; Bugün İsrail’in Kudüs’ü Başkent yapmasına yönelik gelişmeleri ortaya çıkaran bunu destekleyen, Bu Yolu açan bunda en etkili olan isimlerden biri Sayın Erdoğan’dır aynı Erdoğan İsrail Kudüs’ü başkent ilan ettiği zaman bağıracaktır. Bu noktaya getiren kendisidir. Bağırırken İsrail diye iç siyasette prim topluyor. İsrail ile arasında anlaşma vardır. Bu anlaşmanın gereğini yapıyor. Yani göstermelik İsrail karşıtlığı yaparken, İsrail yanlısı politikaları yürütüyor.

( Abdüllatif ŞENER)

İsrail 1967’den bu yana En Büyük Diplomatik Zaferini ERDOĞAN Sayesinde Kazandı

 ERDOĞAN orada Birleşmiş Milletler Otel lobisinde One minute dedin. Ondan sonra iki sefer İsrail’e destek olan karar aldın. İsrail 1967 savaşlarından bu yana en büyük diplomatik Zaferini Türkiye vasıtasıyla ERDOĞAN sayesinde kazandı. Otel lobilerinde One minute demek marifet değil, marifet OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü bazen de İktisadi İşbirliği ve Gelişme Teşkilatı) Salonlarında BM de söylemek marifettir. Erdoğan’ın Kalbi Ali diyor, Dili Muaviye söylüyor. Yani söylemler başka Gerçekler başka.(Numan KURTULMUŞ)

Bu Politikanın En Güçlü Savunucusu Neden ERDOĞAN

 Davos’ta bağırıyor madem öyle niye bütün ihaleleri İsrailli iş adamları alıyor, neden Büyük Ortadoğu projesi bir İsrail projesi olduğu halde ERDOĞAN bu projenin peşine takılıyor. Suriye’nin parçalanması Lübnan’da Hizbullah’ın yok edilmesi en fazla İsrail’e yarayacakken Türkiye’ye zarar vermekten başka hiçbir sonucu ortaya çıkmayacak iken bu politikanın en güçlü savunucusu neden ERDOĞAN oluyor. Bunda bir terslik yok mu? (Abdüllatif ŞENER)

Erdoğan’ın Kalbi Ali diyor Dili Muaviye Söylüyor, İsrail 1967’den bu yana En Büyük Diplomatik Zaferini ERDOĞAN Sayesinde Kazandı

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.