Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Türk Milletinde Müthiş Bir Rahatlık ve Lakayıt Var

2 yıl önce
3.659 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Türk Milletinde Müthiş Bir Rahatlık ve Lakayıt Var Özellikle Ülkenin temeli olan Anayasa konusunda Türk Milletinde müthiş rahatlık ve Lakayıt var

Türk Milletinde Müthiş Bir Rahatlık ve Lakayıt Var Özellikle Ülkenin temeli olan Anayasa konusunda Türk Milletinde müthiş rahatlık ve Lakayıt var

Türk Milletinde Müthiş Bir Rahatlık ve Lakayıt Var; Bizim milletin verdiği Reyler üzerinde tartışmak gerekir %92 ile Kenan EVREN ve darbecilerin Anayasasına Evet dediler. O demek ki şimdi kalkıp da böyle veya şöyle olur mu demek ahmaklıktır.1982’de Kenan Evren %92 almış %52’de değil bakınız  mesela,1960 Anayasası referandum olarak çok az bir farkla geçti biliyorsunuz çok az %3’le 61 Anayasası mesela İzmir ve çevresinde çoğunluk sistemi gibi yutturulmaya çalışıldı ama nihayetinde reddettiler. 

Anayasa Konusunda Türk Milletinde Müthiş Bir Rahatlık ve Lakayıt Var

Bizim Milletin Lakayıtlığı her dönemde olmuştur çünkü bizim millet de toplum bilinci ve bireysel hak ve eşitlik anlayışı yok. Şimdi de verirler sonra söylenir ler, yani bizim Millet anlaşılmıyor burada bir kavram var. Mesela  bir tabir var GEMÜT yani rahatlık değil lakaydi bir sorumsuzluk ve bilinçsizlik var. Özellikle Ülkenin temeli olan Anayasa konusunda Türk Milletinde müthiş rahatlık ve Lakayıt var ne yaptığını ne istediğini, Neyi tasdik ettiğini veya reddettiğinin farkında değil bu kadar açık.

Şu şamata bitsin canım diyor, aman canım diye bir lafı vardır, Anadolu’nun bir şey olmaz fazla da patırtı yapmayın kafam şişti denir. İşte bu aman canım yaklaşımını işi gücü olmayan boş beleş  ev kadınları yada kahvedeki herifler söyler. Fakat bu maalesef Aman canım kavramı Türk Siyasal hayatında yaygın bir şey. Önümüzdeki  seçimde de Aman canım olur çünkü  herkesin kredi borçları var sıkıntıları var Devleti Memleketi kimse düşünmez bencil ve dar kafalı bir çoğunluk var.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.