Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler

8 ay önce
4.575 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler; Bu ülkenin yarısına düşmanlık yapan siyasetçi o terör örgütlerine çalışıyor demektir. Daha ortada net bir şey yok iken toplumun bir kesimini itham eden siyasetçi terör örgütlerinin maşası olmuş demektir. Hangi niyetle yapıyorlar bilmiyorum hem Süleyman Soylu’nun üslubuna bakıyorum hem Devlet Bahçeli’nin üslubuna bakıyorum, Türkiye’yi bölmeye and içmiş siyasetçi görüyorum orada.

Terörden Beslenen Siyasetçiler Var Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler

Terörden beslenen siyasetçiler var bildiğin Terörden besleniyorlar çıkıyorlar bir terör saldırısı olduğunda biz acımızla endişemiz ile başbaşa kalmışken ayrıştırıcı düşmanlaştırıcı toplumun bir kesimini aşağılayan, Bir partiyi öbür Partiye düşman gösteren, Bahçeli’nin konuşmasına bakın bir terörün saldırdığı ülkenin siyasetçisi değil Bahçeli. Devlet Bahçeli ne yazık ki Bu Ülkeyi Bölmeye And İçmiş Bir Siyasetçigibi konuşuyordu. Bugün bir terör saldırısının olduğu Ülkelerde  insanlar kenetlenir ayrıştırma yapılmaz önüne gelene vatan haini denilmez, önüne geleni aşağılamak bilimum terör örgütlerinin Hedef aldığı Türkiye’nin siyasetçisi bu ülkenin yarısına düşmanlık yapmaz. Bu ülkenin yarısına düşmanlık yapan siyaseti o terör örgütlerine çalışıyor demektir.

Bu ülke halkı ne oldu kim yaptı açıkça bilmemiz lazım öyle ya ama bir bakıyorsunuz, sosyal medyayı kapattılar kapkaranlık bir ortam yarattılar. 24 saat kimse bir soru soramadı televizyon ekranlarını RTÜK kontrolü altında belli bir şeylerin yayılmasına odaklanılan televizyonları geriye kalan gerçek haber alma şansı hiç bir yerde kalmadı. Saatler sonra baktık ki saçma sapan konuşan sokak kabadayısı ndan daha berbat bir dille konuşan biri İçişleri Bakanının söyledikleri ile baş başa kaldık.