Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Türkiye Toprakları Terör Mezatı

2 yıl önce
1.792 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Türkiye Toprakları Terör Mezatı NATO Ukrayna-Rusya Savaşının başarısızlığını telafi etmek için Ukrayna-Rusya Savaşının Yedeği Türkiye-Yunanistan

Türkiye Toprakları Terör Mezatı NATO Ukrayna-Rusya Savaşının başarısızlığını telafi etmek için Ukrayna-Rusya Savaşının Yedeği Türkiye-Yunanistan

Türkiye Toprakları Terör Mezatı ;Aslında bu Kerç  Köprüsü’nden önceki iki büyük olayı daha hatırlamak lazım, Bir sürü olaylar oluyordu. Mesela Türkiye üzerinden özellikle Suriye’nin kuzeyinden IŞİDEL-NUSRA gibi cihatçı teröristlerin, Afganistan ordusundan kaçan militanların, ABD gizli servisleri tarafından Ukrayna ya savaşmak için gönderildiğini biliyoruz. Rus İstihbaratı bu olan bitenlerin tamamını biliyor.

Türkiye Toprakları Terör Mezatı

Karadeniz’de Moskova gemisinin batırılması, Moskova’da Dugin suikastı, Kuzey Akım I-II boru hatlarının delinmesi ve son olarak Kırım köprüsünün bombalanması tırmandırma stratejisinde yeni bir aşama. Özellikle son zamanlarda Sabotaj ve Suikast’ler var dolayısıyla Rusya diyor ki, Yani bütün Bunlar olduktan sonra buna yanıt kaçınılmazdır. Mesela çok dikkat çekici olduğunu düşündüğüm şey Kerç Köprüsünü hava uçuran bomba yüklü kamyon, Bulgaristan’dan Gürcistan’a geliyor yani diğer terör örgütlerinin de kullanıldığı gibi ,Türk toprakları Hava, Deniz ve Karayolunu kullanarak Türkiye adeta bir Terör mezatına çevrilmiş durumda. 

Ukrayna-Rusya Savaşının Yedeği Türkiye-Yunanistan Olabilir Mi

Türkiye-Rusya İlişkilerine bakıldığında son on yılda aslında çok vahim olaylar oldu. Hatta savaş çıkaracak derecede olaylar gerçekleşti. Örneğin; Suriye karışıklığı başladığında Rus Pilotun İnfaz edilmesi veya daha önce Rus Elçisinin öldürülmesi bunu gibi bir çok tehlikeli olaylar oldu. En son işte Bombalı aracın Türkiye Üzerinden ki muhtemelen Deniz yoluyla geldi bu Kamyon. Dikkat edilirse Rusya kendisine karşı yapılan bu saldırıların hiç birine sert cevap vermedi. Sadece 34 Askerimizin yanlışla vurulduğu saçmalığından başka bir hareket geliştirmedi. 

Rusya-Türkiye’yi hiç ummadığı bir anda 3.Dünya savaşının içine çekmek için zaman kolluyor. Ukrayna‘dan istediğini alamayan NATO Ege ve Doğu Akdeniz’i kuşatarak olası bir senaryoya mı hazırlık yapıyor. ABD ve NATO Ukrayna-Rusya Savaşının başarısızlığını telafi etmek için Türkiye-Yunanistan Savaşını çıkararak yeni bir denklem kurmaya mı çalışıyor.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.