Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

ERDOĞAN’ın 7 Haziran-1 Kasım  Karanlık Dönemi

1 yıl önce
4.935 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

ERDOĞAN’ın 7 Haziran-1 Kasım  Karanlık Dönemi Dolmabahçe Mutabakatı denilen Türk Devleti’nin şerefini ayaklar altına alan ÖZERKLİK şartı olan İhanet Mutabakatı

ERDOĞAN’ın 7 Haziran-1 Kasım  Karanlık Dönemi Dolmabahçe Mutabakatı denilen Türk Devleti’nin şerefini ayaklar altına alan ÖZERKLİK şartı olan İhanet Mutabakatı

ERDOĞAN’ın 7 Haziran-1 Kasım  Karanlık Dönemi; Ahmet Davutoğlu bugün Gelecek Partisi genel başkanı, bir süre önce bir cümle sarf etti biliyorsunuz. 7 Haziran‘da Kasım seçimleri arasında geçen sürede neler olduğunu söylersem bir çok kişi sokağa çıkamaz demişti. Neler oldu o zamanlar açıklamadı neden ?

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Terör Örgütü Pazarlığı

Madem öyle bakın bakalım neler olmuş 7 Haziran seçimlerinden sonra 11 Temmuz günü KCK yani PKK’nın siyasi kolu falan diye anlatılan sürüngenlere büyük operasyonlar yapılmıştı .Türk Milletinin hafızasına Hendek olayları olarak bilinen. Sonra PKK bir den çıktı dedi ki; Ateşkes sonlandırıldı böyle bir kepazelik olabilir mi, bir tarafta Türkiye Cumhuriyeti Devleti öbür tarafta eli kanlı bir terör örgütü ve bu devletin yönetenler hiç utanmadan terör örgütüyle ateşkes imzalamıştı.

Dolmabahçe Mutabakatı  ÖZERKLİK Şartı 

Sonra Terörist dedikleri HDP’ile utanmadan sıkılmadan  Dolmabahçe Mutabakatı denilen Türk Devleti’nin şerefini ayaklar altına alan içerisindeki maddelerde ÖZERKLİK şartı olan bir İhanet Mutabakatı imzaladılar. Seçimlerden önce Kürt seçmenlerin AKP ye oy vermesini sağlamak için açılım saçılım adı altındaki Dolmabahçe‘de AKP nin kurmaylarıyla HDP’nin kurmayları arasında ve orada bir mutabakata varıldı adeta Türk Devleti sözde Türk Olan bir Hükümet tarafından, On bin yıllık şerefli tarihi yerle bir edildi.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.