Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Türkiye’yi Yıkıma Götürüyorlar

1 yıl önce
94 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Türkiye’yi Yıkıma Götürüyorlar Bu mesele CHP li MHP li meselesi değildir Türkiye yıkama götürecek bir meseledir

Türkiye’yi Yıkıma Götürüyorlar; Ülkemizde 10 Milyon Sığınmacı var ve bunların hiç biri Mülteci değil.Bunlar sığınmacı statüsünde olan geçici kaçkınlar dır. Ancak bunların içinde Terörist,Hırsız,Katil,Firari Hükümlü var mı kimse bir şey bilmiyor. İçişleri Bakanı dahil şu anda Türkiye’de kaç Suriyeli yaşıyor bilmiyor. Suriyeli meselesi ensar ayakları yapan dinci grupların, empati pozlarına bürünen sömürge solcuların yabancı fonlardan beslenerek insan haklarından Dem vuran ikinci Cumhuriyetçilerin Sığınmacı istilasına itiraz etmemizi ırkçılık zanneden çakma aydınların, Emperyalist kuklası sivil toplum örgütlerinin dernekleri marifetiyle Parayı veren düdüğü çalar babında satılık medyamızın destekleriyle,s osyal medyaya Şirin görünmek için suya sabuna dokunmayan eyyamcılık yapanların Türk Milletine zulümü dür.

Bu mesele CHP li MHP li meselesi değildir Türkiye yıkama götürecek bir meseledir

Buna Biz Türkiye’nin yönetimine talibiz diyen muhalefet partilerinin vakit ayırmaması topluma bu konuda mesaj vermemesi bu konuda hiçbir şey yapılmayacağının göstermesidir. Bu konuda çırpınan halkı bilinçlendirmeye çalışan Ümit Özdoğan’ın muhalefet dışında bırakılması Bu Suriyelileri Türkiye dolduran, Ahmet Davutoğlu’nun muhalefet bloğunun içinde olması aslında bir alarmdır.

Türk’ün kanından bile nefret eden bir kitleden söz ediyoruz

Türk’ün kanından bile nefret eden bir kitleden söz ediyoruz. Türkiye Ordusunun mevcudun dan daha fazla eli silah Suriyeli var. Adam ülkesinde savaşmamış ülkesine sahip çıkacağına kadınlardan çocuklardan önce kaçmış. Afganistan’dan gelenlere bakın Suriye’den gelenlere bakın kadından çocuktan daha fazla erkek var bunlara diyorlar ki, Zavallı Savaş kurbanı Ahmet Davutoğlu ile masaya oturmuşlar Suriyelileri göndereceğiz diyorlar ya Suriyelileri getiren adam zaten Ahmet Davutoğlu değil miydi bunları başımıza bela eden. Ukrayna’dan Polonya’ya Romanya Almanya kaçan bir tane erkek yok, adamlar delikanlı gibi savaşıyorlar delikanlı gibi ölüyor.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.