Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Ukrayna’dan Kimyasal Bomba Provaksoyonu

2 yıl önce
1.338 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Ukrayna’dan Kimyasal Bomba Provaksoyonu Gündem’de Dünya Kamu Oyunda Rus Karşıtı Kampanya da Çok sayıda Paralı Askerler Telef Oldu

Ukrayna’dan Kimyasal Bomba Provaksoyonu Gündem’de Dünya Kamu Oyunda Rus Karşıtı Kampanya da Çok sayıda Paralı Askerler Telef Oldu

Ukrayna‘dan Kimyasal Bomba Provaksoyonu Gündem’de; Amerika Birleşik Devletleri savunma bakanı Lloyd AustinRusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu ile görüştü. Daha sonrasında ise İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile görüştüğü duyuruldu. Rusya Federasyonu Silahlı Kuvvetlerinin Radyasyon kimyasal ve biyolojik koruma Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İgor Kirillov radyasyon güvenliği hakkında açıklama yaptı.

Dünya Kamu Oyunda Rus Karşıtı Kampanya

Kirli bomba veya düşük verimli nükleer silahların Ukrayna tarafından, Rusya kirli bomba ve düşük verimli nükleer silahların kullanılıp Rusya yapmış gibi gösterilerek propaganda aracı yapılmak istendiğini  ifade eden Rus komutan Ukrayna’yı kitle imha silahları geliştirmekle suçlarke, Böylece Dünya’nın Moskova’ya olan güvenini sarsmaya ve Rus karşıtı kampanya devam ediyorlar açıklaması yaptı.

Paralı Askerler Telef Oldu

 Rusya Federasyonu Savunma Bakanlığı 21 Ekim tarihinde ilişkin şu açıklamayı yapıyor Rusya Federasyonu Silahlı Kuvvetleri özel operasyonu devam ediyor .Bir günde 120 den fazla Ukrayna askerinin Nikolayev de öldürüldüğünü belirtti. Zaporojya bölgesinde Ukrayna Silahlı Kuvvetleri birimlerinin küçük gruplar halinde bu bölgede direniş gösterdiğini ı fakat 40’tan fazla Ukraynalı asker ve Buna ek olarak Ukrayna Silahlı Kuvvetleri birimleri ve yabancı paralı askerler çok sayıda noktada vurulurken bir günde 6 insansız hava aracını düşürüldüğünü belirtti..

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.