Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Ukrayna Nükleer Provakasyona Hazırlanıyor

2 yıl önce
2.994 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Ukrayna Nükleer Provakasyona Hazırlanıyor ABD Rusya’yı Olası Provakasyon için Uyardı Rusya Ukrayna Savaşı 2023’ün İlk Aylarında Bitecek

Ukrayna Nükleer Provakasyona Hazırlanıyor ABD Rusya’yı Olası Provakasyon için Uyardı Rusya Ukrayna Savaşı 2023’ün İlk Aylarında Bitecek

Ukrayna Nükleer Provakasyona Hazırlanıyor ;Savaşın ilk başladı andan bugüne Ukrayna yönetimi gerçek dışı düzmece haberlerle Rusya ya karşı Batının sert tutum alması ve NATO’nun müdahale etmesi için düzmece senaryolarla tıpkı IŞİD’in Suriye’de yaptığı gibi kurgusal ve sinematik yalanlarla dünya kamuoyunu meşgul etmeye ve Batı’yı kışkırtmaya devam ediyor. Son gelişme çok dikkat çekiydi geçtiğimiz günlerde kritik bir görüşme gerçekleşti. ABD Savunma Bakanı Rusya Savunma bakanını acil görüşme talebiyle aradı.

Ukrayna Nükleer Provakasyona Hazırlanıyor

ABD Rusya’yı Olası Provakasyon için Uyardı

Ukrayna’ya biz daha önce küçük taktiksel nükleer silah vermiştik, bunlara son zamanlarda laf geçiremiyoruz bu saldırıyı bizden bilmeyin dedi. Akabinde Rusya Savunma bakanı önce Türkiye daha sonra Fransa’yı arayarak olası bir Nükleer provakasyona karşı uyardı. Bu gelişmelerden haberdar olan Volodimir Zelenski Rusya eğer bizi vurursa bizde kremlini vuracağız. Moskova ya sızdırdığı IŞİD li teröristler tarafından bombalı bir saldırı gerçekleştireceğini açık açık söyledi.

İngiliz istihbarat servisi destekli teröristlerle Moskova vurulacak şekilde planlar yapılmış. Rusya savunma bakanı sözcüsü Volodimir Zelenski artık Nükleer canavara dönüşmüştür dedi. Fransa ile ABD arasında ki gerginliğin nedeni ise LNG gaz anlaşması ABD Fransa’ya verdiği sözü tutmayarak doğal gazı 4 katı fiyatına satması nedeniyle çok sert tepki koydu. Bize Rusya’dan gaz almayın diyorsunuz ama siz Rusya dan Petrol almaya devam ediyorsunuz bu iki yüzlü politikanıza karşı gereğini yaparız dedi.

Rusya Ukrayna Savaşı 2023’ün İlk Aylarında Bitecek

Gelinen noktada Rusya ya düşman ABD Rusya yı uyararak Ukrayna’daki nazi yanlısı hükümete karşı olaylar çığırından çıktığı için bu provakasyonu ABD nin yapmadığı bu planın içinde olmadığını yüksek sesle dile getirdi. Son 2 ay da beklenen ise AB nin Ukrayna’ya desteğinin kesilmesi sonrası Rusya- Belarus üzerinden yani kuzeyden girerek Polonya sınırı çevreleyerek paralel olarak Odesa girip bu savaşa son noktayı koymak. Diğer taraftan Almanya Çin’ile yakın ilişkilere girerek ticaretini geliştirmek istiyor. Hamburg daki limanı ÇİN’e kiralamak için büyük bir çaba sarf ediyor. Almanya şuanda kendi içerisinde güçlü bir orduya sahip olmadığı için olası savaş senaryolarından kaçınarak ticaretini güçlendirme çabasında.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.