Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Erdoğan; Bu Daha İyi Günlerin Demişti

2 yıl önce
1.449 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Erdoğan; Bu Daha İyi Günlerin Demişti; Geçtiğimiz gün Karkamış’a yapılan Havan saldırısı sonrası Taziye ziyareti için gittiği Ümit ÖZDAĞ‘ın Karkamış ta bir grup AKP li ve FETOCU’nun provakasyonları gündem olmuştu. Bugün ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ümit Özdağ ve Zafer Partisi’ni alenen tehdit etti: “Daha dur, bunlar iyi günleriniz.” dedi.

Ümit Özdağ’a yapılan Gaziantep provokasyonunun detayları ortaya çıktı:

– FETÖ’den ihraç edilmiş eski bir polis.

– AKP Karkamış Teşkilatı Eski Başkanı Rahmo Kocaaslan’ın yeğeni.

– AKP Karkamış Bel. Eski Bşk. Nuh Kocaaslan’ın akrabası.

Ümit Özdağ’a yapılan Gaziantep Provokasyonu Akşam Saatlerinde Başlamış

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Yücel, Gaziantep ziyaretleri sırasında ”Zafer Partisi heyetini taşıyan parti otobüsünün bir araç tarafından taciz edildiğini ve bu aracın plaka bilgisinin ellerinde olduğunu” açıkladı. Edinilen izlenimler son zamanlarda Ümit ÖZDAĞ ve Kriminal Süleyman arasında ki gerginliğin sebebi aslında Ümit ÖZDAĞ‘ın her defasında tekrar ettiği cümlelerde gizli.

Kriminal Süleyman, Ümit ÖZDAĞ’ı gölge gibi takip ettiriyor. Gerek resmi gerekse sivil unsurlarca Ümit ÖZDAĞ’a yönelik Provakasyon ve karalama kampayasını bir türlü beceremeyen daha doğrusu, Ümit ÖZDAĞ’ın akıllı davranması sonucu Kriminal Sülo’nun plandağıdı provakasyon hesapları hiç tutmadı.

Erdoğan; Bu Daha İyi Günlerin Demişti; Geçtiğimiz gün Karkamış’a yapılan Havan saldırısı sonrası Taziye ziyareti için gittiği Ümit ÖZDAĞ‘ın Karkamış ta

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.