Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
SON TURK HABER
REKLAM ALANI

Bu Fotoğraf Aşağılık Kompleksinin En Somut Halidir

5 gün önce
2.521 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Bu Fotoğraf Aşağılık Kompleksinin En somut Halidir; Bu Fotoğraftan bir gurur çıkarmak düşük bir zeka yaklaşımıdır. Dünya lideri kendine dünya lideri demez böyle küçük şeylerden gurur duymaz, bunu her seferinde insanların gözüne sokmaz buradan baktığımızda şu fotoğrafa gurur duyulacak dedikleri fotoğraf karesindeki gördüklerimizin tamamı diktatör.

Bu Fotoğraf Aşağılık Kompleksinin En Somut Halidir

Hiçbirinin Ülkesinde Barış Yok

Bu ülke bu liderlerin ortak özelliği kendileri büyük bir şatafat ve lüks içinde yaşarken halklarının büyük bir yoksullukla karşı karşıya olmalıdır. Özgürlükler büyük bir baskı altında internetin önemli bir kısmı sosyal medya mecrası bu ülkelerin tamamında neredeyse kullanılmıyor yargı yerlerde, hukuk  zaten yok bağımsız Medya bu ülkelerin Hiçbirinde yok.

 İnsan Hakları bu ülkelerin hiçbirinde yok bildiğimiz tek gerçek ve somut olan ise dünyada en temel otoriter (DİKTATÖR) liderlerin toplandığı bir alan adeta, düşün beş tane hırsızın ortasına ben oturdum ve çocuklarım şöyle diyor babamız da gurur duyuyoruz. Bu bir anlamda baktığımızda Türkiye geldi otoriter ülkeler dediğimiz o kalıbın içerisine kendini yerleştirdi yerleştirmek de de kalmadı, Bir de bununla gurur duyacak hale gelmesi ise Bence asıl utanç verici durum AKP’li yandaşların bu aşağılık kompleksinden ne zaman kurtulacaklar çok merak ediyorum.

Bu Fotoğraf Aşağılık Kompleksinin En somut Halidir Bu Fotoğraftan bir gurur çıkarmak düşük bir zeka yaklaşımıdır.Hiçbirinin Ülkesinde Barış Yok

REKLAM ALANI
durakcafebar.com
Kanalda toplam 86 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.