Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Amerikan Sömürgesi Altında Yaşayan Avrupalı Liderler

1 yıl önce
4.281 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Amerikan Sömürgesi Altında Yaşayan Avrupalı Liderler Endişeli Rusya’ya gir gerekirse genç subayları ayaklandır PUTİN’e darbe yap diyorlar.

Amerikan Sömürgesi Altında Yaşayan Avrupalı Liderler Endişeli Rusya’ya gir gerekirse genç subayları ayaklandır PUTİN’e darbe yap diyorlar.

Amerikan Sömürgesi Altında Yaşayan Avrupalı Liderler; Özellikle Ukrayna-Rusya savaşında gördüğümüz net bir tablo var. Eski SSCB den kopmuş ve bağımsızlığını ilan etmiş ülkeler, özellikle Avrupa birliğine girdikten sonra bölgede yaşanan gerilimi özellikle 2.Dünya Savaşından sonra ABD ve NATO’nun bu ülkelere verdiği desteğin günümüz şartlarında gelinen noktada, Rusya’nın 2.Dünya Savaşından kalma kaybettiği toprakları geri alma isteğinden çok rahatsızlar.

Amerikan Sömürgesi Altında Yaşayan Avrupalı Liderler Endişeli

Litvanya, Letonya, Polonya başta olmak üzere AB ye giren SSCB artığı bu ülkeler yaşanan bu savaş ortamından duyduğu endişeleri her zaman dile getiriyorlar. ABD ve NATO’nun olası Rusya İşgaline karşı kendilerine güven vermediğini düşünüyorlar. Onlara göre NATO ve AB nin istediği Rusya’nın genişleme sürecinde topraklarını AB ye ve NATO’ya sınırsız kullanma hakkı verdiklerini dile getiriyorlar.

Endişeli Avrupalı Genç Liderler

Buna rağmen ileri bir zaman da Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesiyle paniğe kapılarak yarın bir gün aynı olayın kendi başlarına geleceği gerçeğinin endişesi ile yaşıyorlar. Amerika‘nın yetiştirdiği bu yeni nesil Avrupalı Genç Liderler grubu savaşın kendi ülkelerine sıçrayacağının farkındalar. Bu sebepten sürekli ABD ye sen büyük güç sün, Rusya’ya gir gerekirse genç subayları ayaklandır PUTİN’e darbe yap diyorlar. Çünkü Ukrayna’dan sonra sıranın kendilerine geleceğini biliyorlar.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.