Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Zincir Marketler Savaşı Asıl Amaç Ne ?

2 yıl önce
3.521 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Zincir Marketler Savaşı Asıl Amaç Ne ? Krizin Nedeni Cuneyd ZAPSU Olabilir Mi ? Zincir Marketler Savaşında Asıl Amaç Ne Mi ? Zincir Marketler Savaşı Asıl Amaç 2023 Seçimleri

Zincir Marketler Savaşı Asıl Amaç Ne ?; 40 yılı aşkın süren Din, Tarikat, Cemaat Metastazı toplumun çürümesine, Sahte Milliyetçi ve İslamcı bir yapılanmaya yol açtı. Bu büyük problem tarihin tekerrür ettiğini defalarca gözler önüne koydu. Siyaset ve Tarikat kapital yapılanması Türk Devletlerinin sonunu getiren en büyük problemleri de beraberinde getirdi. Devletlerin yok olmasında Milletlerin kendi benliğini yitirmesinde en önemli rolü şüphesiz Ahlaksızlık ve Takıye dir. Ekonomide kullanılan bir terim var bu terim ne mi derseniz, İşte o terim Enflasyon dur. Enflasyon (Yaşam pahalılığı) en büyük Ahlaksızlıktır. Biz Eğer bu Ahlaksızlığı ortadan kaldırmazsak enflasyonu çözemeyiz. Bir kaç gün dür kamuoyuna pompalanan spekülasyon (Vurgunculuk) yeni bir eylem değil. Gelin bu tartışamaya farklı bir açıdan bakalım zira zamanlama çok tanıdık geliyor, Önce bir hatırlarsak olayların nedenlerini kafamızda ki büyük resmi çok net görebiliriz.

Zincir Marketler Savaşı Asıl Amaç Ne ?

Bu marketler AKP iktidarı sayesinde ortaya çıktı sahiplerine bakın, Tarikatçı Dinci yapılar, hepsi ERDOĞAN’ ın yakın dostu arkadaşı. Hatta bu marketler değilmiydi daha düne kadar suriyelilere alışveriş kartları verilerek sosyal yardım fonundan devletin katrilyonlarını buraya pompalayanlar. Erdoğan’ın seçimde dağıttığı kahveler çaylar bu marketlerin tedarik zincirinden oluşuyordu. Tahıl başta olmak üzere yurt dışından ithal edilen et ve et ürünleri bu marketler aracılığı ile satılmadımı. Peki şimdi ne oldu da bunlar düşman FETOCU hain oldular.

Krizin Nedeni Cuneyd ZAPSU Olabilir Mi ?

Zapsu küresel konseyin Türkiye masası sorumlusudur.

Tayyip Erdoğan’ı ABD ye ve Soros’a pazarlayan ilk Tüccar dır.

Bim’in ve a101’in kurucu ortağı, Akp’nin yurtdışı pazarlamacısı kürt sermayedar.

Her yerde öyle derin bağlantıları vardır ki akıl durur.

Tayyip Erdoğan için ABD ye deliğe süpürmeyin kullanın diyen adam dır.

 Dedesi, Abdürrahim Zapsu, şeyh sait isyanının iki numaralı adamıdır.

Cuneyd Zapsu Kürt Aşireti Bedirhan Aşireti’nden… Bedirhan Aşireti 1845 yılında Osmanlı’ya başkaldırıyor ve kendi adına para bastırıp hutbe okutuyor. Cizre merkezli olmak üzere bağımsızlık ilan ediyor.

Zincir Marketler Savaşında Asıl Amaç Ne Mi ?

BİM‘in, Yasin El KadıMehmet Fatih Saraç ve Mohammed Omer A. Zubair‘in ortak olduğu, kuruluş sözleşmesini Yasin El Kadı adına Tayyip Erdoğan’ın da avukatı olan Faik Işık’ın imzaladığı Caravan Dış Ticaret ve İnşaat Limited Şirketi’ne de ortak.

Akkuyu’nun tek Türk yönetim kurulu üyesi Cuneyd Zapsu, İşte asıl mesele bu! AKKUYU Mersin’de yapımı süren Akkuyu Nükleer Güç (ANG) Santrali’ne ilişkin tartışmalar devam ediyor. Akkuyu Nükleer A.Ş.’nin kuruluşundan beri yönetim kurulunda yer alan Cuneyd Zapsu, Şirkete, 9. Asliye Ticaret Mahkemesi’nde dava açan Zapsu, “kamu yararını ilgilendiren konulara ilişkin bilgi ve belgelere erişemediğini” söyledi.

Dava dilekçesinde IC İctaş’ın sözleşmesinin önce feshedilmesine, şirketin kısa süre sonra aynı şartlarda yeniden projeye dahil edilmesine de yer verilirken, bu kararın şirkete zararının yaklaşık 2 milyar dolar olduğu biliniyor.

Zincir Marketler Savaşı Asıl Amaç Ne ?

Zincir Marketler Savaşı Asıl Amaç 2023 Seçimleri

Yaklaşan 2023 seçimlerinden bütün ümidini kaybeden ERDOĞAN, Hdp ve Demirtaş başta olmak üzere pkk ve Kandil’den destek bulamayınca kürt kartını çekerek MHP üzerinden Zapsu yu alenen tehdit etti. Zapsu’nun Güneydoğu ve kürt aşiretlerinin içindeki gücünü elinde tuttuğunu bilen, daha önce de çözüm süreci üzerinden kullandığı Cuneyd Zapsu’yu Güneydoğu da oylarını konsolide etmek ve aracı olmak için göreve çağırıyor. Ancak ZAPSU Akkuyu Üzerinden ve Uzel Traktör üzerinden çok yara aldı. Erdoğan’la düşman modunda yani olay tamamen duygusal. Hal böyle olunca Erdoğan Cuneyd Zapsu’ya direk ulaşamadığı için Ortaya atılan ve MHP nin sert bir dille kamuoyu oluşturduğu ÜÇ HARFLİ akımı Erdoğan’ın isteği üzerine tamamen 2023 Seçimlerinde kürt oylarını almaya yönelik bir sehem dir.

Zincir Marketler Savaşı Asıl Amaç Ne ? Krizin Nedeni Cuneyd ZAPSU Olabilir Mi ? Zincir Marketler Savaşında Asıl Amaç Ne Mi ? Zincir Marketler Savaşı Asıl Amaç 2023 Seçimleri

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.