Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Türk Devri Başlığıyla Astana’da Toplanan Türksüzler

6 ay önce
48 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Türk Devri Başlığıyla Astana’da Toplanan Türksüzler; “Türk devri” başlığıyla Kazakistan’ın başkenti Astana’da toplanan,  Türk Devletleri Teşkilatı zirvesinde K. Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nin olmaması ne anlama geliyor verilen mesaj ne? KKTC. İngiliz yada AB ye mi üye?

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni bile gözlemci olarak davet edemeyen bir birlik mi? Macron ve AB baskısı bu kadar mı güçlüydü ki! Üzerinizde boyun eğdiniz. KKTC olmadan O Aile Aile olamaz. Türk devri de olmaz. Böyle bir devir için öncelikle cesur ve bağımsız olmak gerekir.

Kıbrıs Türk Cumhuriyetini neden davet etmediniz ? Neden korkup çekindiniz?

Bunlardan bir cacık olmaz. Alayı SSCB artığı asimileler, Nasıl ki 22 yıldır din iman Allah diye Türkiye yi Ortadoğu çöplüğüne çevirdiler ise Bunlarda Türk’e Türklük satmaktan öteye gidemez. Bunun en net Örneği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin araların olmayışıdır.

Annan Planı ile Saf dışı bırakılan yakın Türk Tarihinde bizatihi kendisi cephede savaşmış olan ve O savaşın Muzaffer Başbuğu Rahmetli, Rauf Denktaş’ı neredeyse bozguncu ve hain yaftası ile dışlayanlar her şey den önce Türk olamaz. Değiller de zaten !

Gözlemci Macaristan Zirvede ABD/AB korkusundan Gözlemci, KKTC davet edilmedi. Tek Devlet Dediğimiz Azerbaycan da dahil hiç bir Türk Devleti KKTC’yi tanımadı. Sorarlarsa Türk Dünyası Tek Dil, Tek Millet, Tek Alfabe falan filan !!!

Madem tek dil diyorsunuz beyler, Neden Rusça ve İngilizce ? Madem öyle Türkçe ‘de yazı yazsaydınız. Bu bir TÜRK toplantısı değil mi ?

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.