Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Sarı Muhalefet 80 Milyona Noter Muamelesi Çekemez

1 yıl önce
1.640 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Sarı Muhalefet 80 Milyona Noter Muamelesi Çekemez 80 Milyon Sandığa Gittiğinde Noter gibi Davranmayacak  2023’te Hiçbiri Sokağa Çıkamaz Çıkarmayız

Sarı Muhalefet 80 Milyona Noter Muamelesi Çekemez 80 Milyon Sandığa Gittiğinde Noter gibi Davranmayacak  2023’te Hiçbiri Sokağa Çıkamaz Çıkarmayız

Sarı Muhalefet 80 Milyona Noter Muamelesi Çekemez; İktidar Kemal Bey’i Manipüle ediyor, bilgi sızdırıyor ve bunu kasten yapıyorlar ve Kemal Bey’i bir yere sürüklemek istiyorlar. Ben hala Kemal Bey’in İktidar tarafından ama muhalefet tarafında gözüken kimileri tarafından manipüle edildiğini düşünüyorum.

Altılı masa niye var ben anlamıyorum 6 aydır toplanıyorlar gelip gidiyorlar ama ortada bir sonuç yok. 6 aydır ağlıyoruz bu ekranlarda sosyal mecrada bıraktık artık Gazetecilik onurumuzu gururumuzu haysiyetimizi bıraktık, Çocuk gibiyiz çocuk gibi ülkemizin geleceği için siyasetçilere yalvarır durumdayız yalvarıyoruz.

80 Milyon Sandığa Gittiğinde Noter gibi Davranmayacak

Ben yalvarıyorum resmen Geçtiğimiz günlerde Meral AKŞENER buyurdu ki; Benim partim Noter değil dedi.Bu ne demek şimdi ben de aynı cümleyi buradan kendisine söylüyorum, Biz 80 Milyon Noter değiliz. Bize  doğru düzgün muhalefet liderliği yapmak zorundalar biz onların Noteri değiliz. 80 Milyon sandığa gittiğinde Noter gibi davranmayacak ,Bu seçim Bu ülkenin yıkımı mı yoksa  barış içinde devamı mı olacak. Diyorsunuz ki millete risk almalıyız aldığınız bizim hayatımızın riski, CHP’nin riski değil bu Erdoğan aldıktan sonra CHP olsa ne olur olmasa ne olur. Erdoğan 2023’ü kazandıktan sonra iyi Parti olsa Meral Akşener siyaset de olsa ne olur olmasa ne olur.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.