Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Mavi Vatan Büyük Türk Dünyasının Okyanuslara Çıkış Kapısıdır

2 yıl önce
1.431 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Mavi Vatan Büyük Türk Dünyasının Okyanuslara Çıkış Kapısıdır Mavi Vatan Ordular İlk Hedefiniz Akdeniz’dir.Sonunda Büyük Türk Milleti Kazanacaktır

Mavi Vatan Büyük Türk Dünyasının Okyanuslara Çıkış Kapısıdır Mavi Vatan Ordular İlk Hedefiniz Akdeniz’dir.Sonunda Büyük Türk Milleti Kazanacaktır

Mavi Vatan Büyük Türk Dünyasının Okyanuslara Çıkış Kapısıdır; Yunanistan’da bir sevinç baharı yaşanmış ve ERDOĞAN’a teşekkür mesajları yayınlanmıştı. Neydi o ; Mavi Vatan’ın isim babasını Mavi Vatan doktrinini bak ne güzel çöpe attık hapsettik sevinciydi. Eskiden fetö’cü lerin yaşadığı sevinci yaşamışlardı. Mavi Vatan bir harita değildir. Mavi Vatan anti Türk Dünya’ya resmen jeopolitik bir Manifestodur. Türkiye’nin karaya hapsedilmesine Anadolu’nun içlerine itilmesine karşı bir Manifestodur. 

Mavi Vatan Ordular İlk Hedefiniz Akdeniz’dir

Mavi Vatan Manifestosu Mustafa Kemal’in 1 Eylül 1922’de Ordular ilk hedefiniz Akdeniz’dir in devamı dır.Ne diyor onlar Türkler denize inemeyecek Türkler kıtaya karaya geri dönecek denize çıkmayacak. Geçmiş olsun şunu artık gördüler hiç bir güç Türkleri  denizden geri çeviremez hangi iktidar olursa olsun Mavi Vatan Manifestosunda artık bu kadar net görülmüştür.

Sonunda Büyük Türk Milleti Büyük Türk Devleti Kazanacaktır

Mavi Vatan Manifestosu büyük Türk dünyasının okyanuslara denizlere çıkışının anahtarıdır. Bu kapı açılmıştır onlar adına  üzgünüz, şöyle demişti  Henry Kissinger Biz Amerika’da hainleri derhal idam ederiz ama yabancı ülkelerde dış ülkelerde çıkarlarımızı koruyan hainleri el üstünde tutarız. Aynı Feto ve AKP yapılanmasında olduğu gibi ama sonunda büyük Türk milleti Türk Devleti kazanacaktır, hangi iktidar olursa olsun Mavi Vatan’dan geri dönüş yok.

CEM GÜRDENİZ

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.