Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

Doğu Akdeniz’de Girit Merkezi Türk Planı

1 yıl önce
1.619 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Doğu Akdeniz’de Girit Merkezi Türk Planı Abdulfettah Sisi Harekete Geçti Abdulfettah Sisi’den Yunanista’a Uyarı Türkler Karşı Planlıdır

Doğu Akdeniz’de Girit Merkezi Türk Planı Abdulfettah Sisi Harekete Geçti Abdulfettah Sisi’den Yunanistan’a Uyarı Türkler Karşı Planlıdır

Doğu Akdeniz’de Girit Merkezi Türk Planı; Mısır Cumhurbaşkanı  SİSİ bize 12 için başını salladı? Yunanistan’la sınır çizmenin zor olduğunu fakat para getirdiğini belirten sitenin açıklamasına yer verilmiş. Libya’nın Türkiye ile Trablus’ta anlaşmaya varması Doğu Akdeniz‘de tehlikeli bir krize yol açacak ve Mısır bunu çok iyi biliyor ifadesini kullanmıştır.

Abdulfettah Sisi Harekete Geçti

 Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah Sisi dün konferansta konuştu. Ne dedi derseniz doğalgaz sahasının gelişimi Akdeniz’de Kıbrıs’ta Yunanistan’da Deniz sınırlarının çizilmesi olmadan gerçekleşemez dedi. Yunan Genel Meclisi 12 Deniz Mil’ine  kafayı takmış durumda 12 deniz mili için Yunanistan’ın acele etmesi gerektiği konusunda sisi’nin uyarıcı bir açıklama yaptığı çok geç olabilir ifadesi kullanması, Türkiye’nin Trablus hükümeti ile özellikle sondaj yapma planı Yunanistan’ı oldu bittiye getirecek.

Abdulfettah Sisi’den Yunanista’a Uyarı Türkler Karşı Planlıdır

Bu yüzden belki de Yunanistan çok geç olmadan harekete geçmeli değerlendirmesi yapan SİSİ, Türkler karşı planlıdır ve Yunanistan’a karşı son sürat ile Libya ulusal Birlik Hükümeti temsilcisi Muhammed hammouda ülkesinin Gareth karasuları konusunda Yunanistan‘da aynı fikirde olmadığını belirterek planlanan Yunan ve itiraz etmek için Türkiye ile anlaştıklarını duyulmuştu .

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.