Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

ABD Taşöreni AKP VE ERDOĞAN’ın TÜRKİYE’NİN DESTABİLİZE Planındaki Rolü

1 yıl önce
5.720 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 10 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Türkiye’ye baktığımız zaman ilginç bir tablo var bugün bu adamların tamamına yakını ağız birliği etmişçesine Türkiye’de Tayyip Erdoğan’ın iktidara yürümesinden yanalar amaçları ne olabilir ?

Türkiye’ye baktığımız zaman ilginç bir tablo var bugün bu adamların tamamına yakını ağız birliği etmişçesine Türkiye’de Tayyip Erdoğan’ın iktidara yürümesinden yanalar amaçları ne olabilir ?

ABD Taşöreni AKP VE ERDOĞAN’ın TÜRKİYE’NİN DESTABİLİZE Planındaki Rolü; ABD,AB ve İngiltere Türkiye’de MGK ve Türk Silahlı Kuvvetlerini bir problem miş gibi durmadan getiriyorlar. Bugünlerde daha da fazla dile getiriyorlar. Hatta neredeyse TSK’da terfilere karışacak boyutlara geldi bu faaliyetleri. Şunu unutmamalıyız ki ; Ortadoğu’daki bütün olaylar İsrail’in güvenliği için yapılır yani öncelik İsrail’in güvenliğidir. İsrail’in güvenliğine yönelik bir tehdit veya İsrail’in güvenliğini bozabilecek herhangi bir gelişme İsrail tarafından çok Amerika tarafından engellenir ve dile getirilir.

Tayyip Erdoğan’ın İktidara Yürümesinden Yana Amaçları Ne Olabilir ?

Türkiye’ye baktığımız zaman ilginç bir tablo var bugün bu adamların tamamına yakını ağız birliği etmişçesine Türkiye’de Tayyip Erdoğan’ın iktidara yürümesinden yanalar amaçları ne olabilir ? Ne için böyle bir tercih yapıyorlar yaptıkları analizlerde Türk halkının diyelim ki yüzde 25 30’u kahir ekseriyeti diğer partileri oranla kahir ekseriyeti, Erdoğan ve grubunu seçerse bu grubu askerle yani TSK ile ileride şu veya bu şekilde daha değişik zeminlerde mücadele etmesi gerekir diye düşünüyorlar. Türk halkını temsil ettiği varsayılan Bir siyasi partinin iş başına getirilmesi ve desteklenmesi Ona karşılık bu siyasi partiler ve o siyasi partinin Türkiye’nin destabilize edilebileceğini ön görüyorlar. En azından kendi içinde askerlerin ve Türkiye toplumunun da destabilize edilebilir yani istikrarsızlaştırılabileceği düşünüyorlar. Adamların kafasındaki projeksiyon büyük ölçüde bu.

REKLAM ALANI
sontrk.tv
Kanalda toplam 112 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.