Yunan Tohumundan Erdoğan’a Dua Başbuğ’a Şeytan

Yunan Tohumundan Erdoğan’a Dua Başbuğ’a Şeytan;Biz bunları biliyoruz ve tanıyoruz.AK-pkk nın maaşlı kuduz köpekleri.Yunan toprağında FETO-AK-pkk fitneleri soysuz kansız helenik dölisrafı amipleri. Atatürk’ümüze şeytan iftirasıyla saldıran, Fetö’nün basımevi Timaş’tan kitabı yayınlanan Yunan asıllı müslüman İngiliz Tzortzis, şeriatçı cihatçı terör örgütü Hizb-ut Tahrir teröristi çıktı. @UniBogazici+ yetkililer teröristi getirip Atatürk’e ülkemize sövüp saldırmasını sağladı!

Dahil’in Maaşlı Haricin Gönülllü İtleri

Hamza Tzortzis denen orospu çocuğu daha önce Türkiye’de Bilal Erdoğan’ın yönetimindeki TÜGVA etkinliğinde konuşma yaptığı ve Anadolu Ajansı’nın da bunu takip ettiği, AKP’li yayın organlarının haberleştirdiği ortaya çıktı.
Hamza Tzortzis denen orospu çocuğu diyor ki;”Her yerde (Atatürk’ün) resmi olması beni ilgilendirmiyor” diyen Yunan yazar, Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının İslam’ı yok etmeye çalıştığı, Arapçayı (?) yasakladığı gibi garip şeyler söylüyor. Şeytanın dostu iması yaptığında ise öğrencilerin gülüşüp alkışladığı görülüyor.
Terör örgütü Hizb-ut Tahrir‘in eski üyesiymiş. Homoseksüeller öldürülmeli, kafa keserek öldürme acısızdır gibi açıklamaları olmuş. Tinder’ın paralı versiyonu olan Ashley Madison web sitesinin müdavimiymiş!

Peki Tepkiler Ne Alemde Laftan Öteye Geçmiyor

Atatürk ve İnönü), Türkiye’den örtünmeyi, ezanı, İslamı kaldırmaya çalışan şeytanın dostlarıdır” Yer: Boğaziçi Üniversitesi Konuşmacı: Yunan asıllı İngiliz yazar Tzortzis Paneli düzenleyen: BÜ İslam Araştırmaları Topluluğu Özelliği:: BÜ’deki AKP Gençlik Yapılanması kulübü.
Bir Türk Yazar/Akademisyen herhangi bir Yunan Üniversitesine gidip Venizelos hakkında (Ki Atatürk ile mukayese bile edilemez) hakaretlerle dolu bir konuşma yapsa acaba o salondan sağ çıkabilir miydi? Bizim bir salon dolusu kansız gencimiz alkışlarla uğurlamış kendisini…
Yunan piçini getirip,Bir Türk(!)Üniversitesinde.ATA’mıza hakaret ettirir,oraya topladıklarınızla,sırıtarak dinlersiniz. Bir de utanmadan bu şerefsizin kitabını Türkçe yayınlarsınız. Bilesiniz;Keser döner,sap döner!

Yunan Tohumundan Erdoğan’a Dua Başbuğ’a Şeytan
Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Login

Register | Lost your password?