Yine Yeniden AK-pkk ve Öcalan

Yine Yeniden AK-pkk ve Öcalan

Yine Yeniden AK-pkk ve Öcalan;2019 da Babaların malı gibi,hoyratça sömürdükleri Büyük şehirleri ellerinden kaptıran AK-pkk,nın YSK ya uyguladığı baskı sonuç verdi ve İBB Seçimini iptal ettirdi.AK-pkk Gnl.Bşk ERDOĞAN hdp desteği olmadan kaybedilen,para kasası İstanbul’u BEBEK KATİLİ APO Piçi‘nin ve pkk nın desteğini alarak yeni seçimde İSTANBULU alacak.Ee Ne oldu CUMHUR İTTİFAKI ?

YSK İstanbul seçimlerini iptal ederken.. tam 8 sene sonra Apo avukatları ile görüştürülüyor. Apo ev hapsine çıkarılıp bunun karşılığında HDP’nin oyları ile pazarlık yaptığı duyumlar hız kazandı.

Cumhur ittifakı mensubu arkadaşların hiç sesi çıkmıyor. Sanırım bu durum onların da hoşuna gidiyor!

Cumhur İttifakından,Çamur İttifakına

Ekrem İmamoğlu’na karşı,Bahçeli- APO koalisyonu mu?
İstanbul seçimleri için APO’yu devreye sokanlar artık şehit edebiyatı yapmasın. ! Tek zarf ve içine konan 4 adt oy pusulası. Üçunde hile yok, 1’i hileli. Akıllara ziyan bir durum. İptal ettiniz en azindan hepsini iptal etseydiniz! #AKP#ysk eliyle alınan karara mutludur. Peki sorgulayan vicdanlar?
Bebek katilinin uzlaşma mesajları ile YSK kararının aynı güne denk gelmesi manidardır. Yandaş basın günlerdir “k*rtlerin oyu vd şekillerde” bu açıklama yönünde manipülasyon yapıyordu. “BEKA” dan bahsedenlere, AKP HER AN ÇÖZÜM SÜRECİNE DÖNEBİLİR”dedik.

Bebek katili ve temsilcileri ile yapılan görüşmeleri, Teröristlerin dağdan inme saçmalığı ile yapılan karşılamaları ve ayaklarına gidilerek kurulan düzmece mahkemeleri, Bebek katilinin ABD eliyle hazırladığı yıkıcı planların “Yol haritası” olarak ilan edildiği günleri unutmadık!
Bizler unutmadık çünkü “ihanet eden yine edecektir!” Devleti ufalama, etkisizleştirme ve egemenliği paylaştırma, rejimi tanınmaz hale getirme yönündeki gayretlerin sanki demokratik bir hak olarak gösterildiği yılları, sabah akşam Bebek katiline düzülen övgüleri hiç unutmadık!

Yine Yeniden AK-pkk ve Öcalan

Yeni İttifakın Adı AK-MHPkk

YSK’nın #istanbul kararını alacağı gün 8 yıl sonra hükumetin pkk elebaşı Öcalan’a avukat göndermesi, kamuoyuna mektup okutması İstanbul seçimlerine yönelik yeni bir açılım sürecidir. pkk ile yeni Açılım Süreci asla kabul edilemez. Sn. Bahçeli bu konudaki fikrini açıklamalıdır.
Öcalan canisi ile yeni ihanet süreci pazarlıkları başlarken, Bizim güzel çocuklar bir bir toprağa düşüyor… Son iki günde 8 Verdik önümüzdeki günlerdede vermeye devam edeceğiz…

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?