Ünsal Arık Hem Ring’de Hemde Ring Dışında Türk Düşmanlarını Nakavt Ediyor

Ünsal Arık Hem Ring’de Hemde Ring Dışında Türk Düşmanlarını Nakavt Ediyor;Varlık sebebini Türk Milleti’nin Dünya Boks‘unda kaybettiği prestiji yeniden kazanmak ve Türk sporcusu‘nun Atasının izinden giderek yüce ulusunun Dünya Boks’unda Türkler’de var dedirtmekten yana başka bir gayesi olmayan, Şampiyon Türk Boksör‘ümüz Ünsal ARIK’a yurdumuzun,yalak ve yandaş medyasından yalan haber üzerinden saldırı gerçekleştirildi.

Mevzu Türk’e Düşmanlık Olunca Yadaş’a Yalan Haber Teferruat Kalıyor

Türkiye’de Türk’e düşman binlerce kalemşör adeta medya ağlarını kuşatmış halde.Yerli ve Milli maskeleri ile Erdoğan ve AK-pkk‘nın finoluğunu yapan yandaşlar,söz konusu ERDOĞAN Olunca yandaş medya ya her türlü pislik ve çirkef teferruat’tan ibaret kalıyor.YALAKLIK sanatı yandaşlarda ete kemiğe bürünerek Düşmanlığa ve alçaklığa kadar gidebiliyor.

Ünsak ARIK‘ 13 Nisan 2019 tarihinde Gürcistan’da Ünvan maçına çıkacaktı ancak,organizasyon’da yapılan değişiklik sonrası maç ileri bir tarihe ertendiği duyumlarını aldık.Hiç şüphemiz yok ki Ünsal kardeşimiz çıkacağı bu maç’ta Şampiyonluğu göğüsleyerek yine aldığı kemeri ANITKABİR‘e ATASINA getirerek tasdik edecek.

Ünsal Arık’dan Yandaş Medya’ya AYAR

Bugün yayımlanan bir haber de Ünsal Arık‘a yönelik bir karalama kampanyası dikkatimizi çekti.Sözde Haber şöyle;
Giydiği tişörte “Bu ülke Atatürk’ün,Tayyip’in değil” yazan boksör Ünsal Arık‘ın, 2016 yılında Alman basınına verdiği röportajda, Türklere ve Türkiye’ye hakaret ettiği ortaya çıktı.

Ünsal Arık Hem Ring’de Hemde Ring Dışında Türk Düşmanlarını Nakavt Ediyor

Çok geçmeden Ünsal ARIK Yandaşlara anında ayar vermiş 🙂 Yalan haber İçlerinde patlamış, ancak yüzsüzlüğün bu kadarı olur Ünsal ARIK yandaşları yalan haber yaptıkları için uyarsa’da yandaşlar oralı bile olmamışlar.

Ünsal Arık Hem Ring’de Hemde Ring Dışında Türk Düşmanlarını Nakavt Ediyor

Yalan haber twitter sayfalarında baş köşede durmakta an itibarı ile.Ne diyelim Yalakalık böyle bir sanat işte çamur at izi kalsın !Biz biliyoruz ki Mevzuu ATATÜRK ve TÜRKLÜK değil.TÜRK’ü ATATÜRK’ü,ağızlarına alanlar TÜRK ve ATATÜRK düşmanı zavallı SÜRÜNGENLER dir.Bu sözde haber sitesine bakıldığın da TÜRK ve ATATÜRK‘e saygı ve Minnet içerikli bir haber bulamazsınız.Tamamen AK-pkk güdümlü algı yönetim grubu oldukları aşikardır.

Ünsal Kardeşimiz hep derki; Ben o nun ( REYİZ) Türkiye’si için değil Mustafa Kemal Atatürk’ün bıraktığı Türkiye için maçlarıma çıkıyorum.(NOKTA)

Güneş balçıkla sıvanmaz !
TÜRK ve TÜRKÇÜLÜK DÜŞMANLARINI EZECEĞİZ !
NE MUTLU TÜRK’üm DİYENE…

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?