Türkiye’nin Yeni Belası ÖSO Olacak

Türkiye’nin Yeni Belası ÖSO Olacak;Her hükümet kendi mafyasını,istihbaratını ve Teröristini yaratır.40 Yıllık Terör belasından başı kurtulmayan Türkiye Bir canavar daha besleyip büyütüyor koynunda.Peki ya sonrası ?Yunanistan,Suriye,Lübnan,Irak coğrafyasında çeşitli kamplarda 40 yılda milyon Terörist yetiştirildi.Kimi TSK ‘ile çatıştı,Kimileri sağcı ve solcularla,kimileri devlet adamı ve aydınlara suikastlerde,kimileri ise şehirlerde bombalarla korku ve ölüm saçtı.

Türkiye’nin Yeni Belası ÖSO Olacak

Türkiye’nin Yeni Belası ÖSO Olacak

Türkiye’nin Yeni Belası ÖSO; Emevi camii’nde namaz kılmak uğruna Suriye’de içine girilen bataklık Türkiye’yi yutacak.
Reyiz’in çok güvendigi ve beraber hareket ettigi ÖSO, Türkiye Suriye’den geri çekilirse durumlari ne olacak, sayilari ne kadar? Bilen varmı ? Hadi ÖSO’nun Cephede savaşanlarını geçtik şehirlerde uyuyan hücrelerin sayısını bilen var mı?
Yaklasik 17’ye yakın irili ufaklı Selefi grubu teröristlerin bileskesi olarak defalarca adı sanı değiştirilen Aşırıcı,Cihad’çı Kafa kesen cinsi cibiliyeti belli olmayan,Afgan,Özbek ağırlıklı ÖSO adını alan mayın esekleri sıradan birer kukla olarak öne sürülmektedirler. Bunlarin önemli bir kismi Türkmen dağında ne oldukları belli olmayan gruplar TÜRKLÜK‘le uzaktan yakından alakası olmayan tipler. 19 Kasım 2015 de Mukaveme Suriyyi güçleri basta olmak üzere Suriye ordusunun öncülügünde baslayan “Türkmen dagı” bölgesini temizleme harekatı, bu Terörist takımının Türkiye’ye yerleşmesine neden oldu.

Türkiye’nin Yeni Belası ÖSO Olacak

ÖSO’cuları Korucu Yapacaklar

Türkiye’nin Yeni Belası ÖSO; İlk olarak Halep sehrinin kurtarilmasi ardindan özellikle kırsal alandan MİT Cihad’çı Arap teröristleri farklı isimler altinda üst bir çatida birlestirilmeye çalışdı. Ancak Rus,Çeçen,Esad, ve Abd’nin müdahalesiyle bir türlü tek merkezli,olamadilar birbirlerini yediler .Sonralari MIT tarafindan sürece müdahale edilerek çoğunlugu serseri Terörist (Sözde) Türkmenlerden olusan bir ÖSO olusturuldu, adına da “Ceys el Vatani” (Vatan Ordusu) denildi. Bunlarin tek görevi savasin ön hatlarina sürülerek ya sehit ya gazi olup TSK’ya kazanılan mevzileri teslim etmekti,ancak otorite boşluğu neticesinde,her türden cinayet, fidye, kaçakçilik, vb islerin içine girdiler.

ÖSO MİT ve SADAT

Türkiye’nin Yeni Belası ÖSO; TSK Bölge coğrayasına hakim olamadığı için bu gruplarala AK-pkk Hükümeti nin emriyle aynı safta yer aldı.Türk Askerlerimiz bu teröristleri eğitip donattı.Tıpkı BARZANİ‘nin peşmerge İtlerini eğitip donattığı gibi.ÖSO’lu Teröristlerin Ailelerine T.C.Vatandaşlığı ve TOKİ‘den ev tahsis edildi sayıları 30 Bin’i bulan.ÖSO’lu teröristler adeta TSK personelinden daha öncelikli sayıldı,tıpkı Devlet hastanelerinde Suriyelilere sağlık önceliği verildiği gibi.Bu teröristlere maaş bağlandı Sırf maaşlarını dağıtmak için Suriye’de 4 PTT Şubesi açıldı.

ÖSO Türkiye’nin Başına Bela Olacak

Özetle;ÖSO adı altında Terör faaliyeti sürdüren lejyon para ve çıkar için geçmişte örneğini yaşadığımız ideolojilerinden sapan JİTEM ve Ülkücü Mafya gibi (İstisnalar Hariç Kurum olarak değil,birey olarak kastımız) çeteleşerek Hatay,Antep,Urfa,Maraş illerimizde başımıza büyük belalar açacaklar.Reyiz ve AK-pkk Hükümeti bunların önünü almak için teröristlerin çoğunu Şanlı Ordumuz TSK’nın KORUCU teşkilatına monte edecekler.

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?