TTK’dan Atatürk’e İhanet

TTK’dan Atatürk’e İhanet;Skandal Vahdettin Videosu,Mustafa Kemal‘in bandIrma vapuru ile yola çıkışı 16 mayıs 1919. izmirin işgali 15 mayıs 1919. bu tesadüf değil.. izmirin işgal edileceği önceden bilniyordu. savaş bitince paris barış konferansı toplandı. yani yenen devletler yenilen devletleri çağırıp barış anlaşmalarını imza ettirdiler.. konferans 2 yıl sürdü..


TTK’dan Atatürk’e İhanet;;Daha ilk sahnesinde Mustafa Kemal’i vahdeddin’in huzuruna Kuva-yi Milliye üniforması ile çıkararak çuvallayan özensiz yapım.

İHANET ;Vahdettin Mustafa Kemal‘i oraya türk askerlerinin elindeki silahı toplasın, türk çeteleri varsa yakalasın, rumlar ne ederse etsin ama yeter ki itilaf devletlerinin gönlü hoş olsunda işgal olmasın diye gönderildi. Mustafa Kemal denilenleri yapsa bile bir işe yaramayacak veya biraz ertelenecekti bu süreç,düzeni kurmuşlardı itilaf devletleri mağdur rum ve ermenileri kurtarmak için Anadolu işgal edilecekti…

SKANDAL; YALAN İLE TARİH YAZILMAZ,GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ

Skandal ;Vahdettin Mustafa Kemal için idam kararı çıkaran, itilaf devletlerine verdiği yazılı müzekkere de Mustafa Kemal‘in samsuna gönderilmesinde sorumluluk benim değil hükümetindir yazandır.Vahdettin den padişah olmaz,anca tek emirle isitifa eden belediye başkanı olur.1921 de 60 yaşında iken 18 yaşında kızla evlenecek kadar umursamadı Anadoluyu,tek istediği kendine kalacak devleti biraz daha büyük tutumaktı, bunun içinde itilaf devletlerine yaltaklık yapmaktam başka bişey de yapmadı, yapamadı..

Skandal ;Osmanlıcı ve islamcıların çarpılmış/bölünmüş şizofren dünya görüşlerini ortaya koyan bir videodur.

Skandal ;Bir bakıyorsun,Atatürk ingilizlerle anlaştı, aman efendim türkiye’nin savaşacak gücü yoktu, itilaf devletleri de bu gizli anlaşma sonucu türkiye’yi terk etti filan diyorlar.

Bir bakıyorsun: Vahdettin Atatürk’e 80-100 bin lira para vererek vatanı kurtarabilirsin dedi diyorlar.
Bir bakıyorsun: keşke yunan galip gelseydi diyorlar.

Devletin Bekası Dedikleri,ABDÜŞ Destekli BEBECAN Hareketi mi ?
Skandal ;KİMYASAL İSLAM ve SÜSLÜMANLIK OROSPULUKTA ADETA YENİ BİR AKIM BAŞLATARAK,OROSPULUK MÜESSESİNİDE TAMAMEN AYAKLAR ALTINA ALMIŞTIR.

ZİRA O MESLEĞİN BİLE BİR ŞEREFİ VARDI 17 YIL EVVEL…


 

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?