Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
SON TURK HABER
REKLAM ALANI

Sokak Kabadayılığı Diplomasisi

2 ay önce
4.155 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Utanma Duygusunu Kaybetmiş İnsanlar Mahçup Olmazlar

Çünkü şu anda Muhtemelen bunu Bu resimleri ona gösteriyor olmamızın da onun nezdinde bir kıymeti harbiyesi yok çünkü sıklıkla söylediğimiz bir şey var mahcubiyet duygusunu daha doğrusunu Utanma duygusunu kaybetmiş insanlar mahçup olmazlar, onların yüzüne istediğiniz kadar çelişkilerini vurun rahatsız bile olmazlar.

Burada şunu diyebilirsiniz mesela DİPLOMATİK bir üslup ile Türkiye’nin İç işlerine bir müdahale olarak değerlendirip şunu diyebilirsin arkadaş kendinize gelin diplomatik olarak , Dışişleri Bakanlığı’na bu büyükelçiler çağrıl ve kendileri uyarılır ciddi Devlet dediğin bu tip refleksler verir ciddi Devlet Türkiye Cumhuriyeti gibi 10000 yıllık Devlet tarihi olarak baktığımızda bir devletin 10 tane Büyükelçi için böyle bir Sokak Kabadayısı tarzında bir tavrı bir yaklaşımı olmaz. İstenmeyen kişi İlan ediyoruz çağrısı Diplomasi’ nin en uç en son başvurabileceği bir şeydir.

Diplomasi’den Devlet terbiyesinden yönetme nezaketinden yoksun bir siyasetçi üslubu dur bu yani tekrar söylüyorum Evet büyükelçilerin yaptığı büyük bir saygısızlık ama Türkiye’nin verdiği her ne kadar Sözüm ona ,Güya geri adım atmışlar görüntüsü verilse de yine de o yapılan saygısızlıktır. Aklım şunu almıyor Ya bu ülke aynısını Tayyip Erdoğan Mısır’a yaptı diktatör Sisi Bilmem seni şöyle yaparız bilmem seninle oturmayız. Bilmem seni tanımayız seninle konuşmayız dedi bağırdı çağırdı Kıyamet kopardı. Mısır ya basit bir Mısır’dan bahsediyoruz sonra bütün bu bağırmaları na bütün o kıyametlerine ne rağmen aylarca Mısır ile barışmak için atmadığı takla kalmadı.

Sokak Kabadayılığı Diplomasisi Diplomasi’den Devlet terbiyesinden yönetme nezaketinden yoksun bir siyasetçi üslubu dur

REKLAM ALANI
durakcafebar.com
Kanalda toplam 86 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.