Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
SON TURK HABER
REKLAM ALANI

Siz Nasıl bir Milletsiniz

1 ay önce
1.291 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

Siz Nasıl bir Milletsiniz ?; Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum Katar emirinden daha mı iyi biliyorsunuz Tank Palet fabrikamızı sattığımız, niye satıyorsunuz kardeşim sizin Tank Palet fabrikanızı satıyorlar ya sizin milletin tank fabrikasını satıyorlar Milletin gıkı çıkmıyor. Kanal İstanbul‘u yapacakmış gerek yok bastırsın parayı alsın Büyük Ada’yı, Kimse kusura bakmasın Dünyada hiçbir Millet toprağının satılmasına izin vermez kardeşim vermez, siz nasıl Milletsiniz nasıl , Senin toprağını fabrikanı malını mülkünü satıyorlar kimsenin sesi çıkmıyor. Nasıl Milletsiniz ya !

Bu Milletin Kuvvayi Milliye Şuur‘u Nereye Gitti ?

Yunanistan burnumuzun dibinde , Burnumuzun dibinde adalarımızı aldı adalarımızı ! Sen Libya dan bahsediyorsun, burnunun dibinde Bodrum’dan Ayağını denize sokuyorsun Yunan sahil güvenliğine çarpıyor ayağın, Ayıptır ya ayıptır bir milleti millet yapan kavram ırk, din, ideoloji vesaire değildir. Şuur dur malı mülkü satılan millet sesini çıkarmıyorsa Katar Emiri haklıdır ver parayı al Türkiye’ye yi.

2200 yıllık Türk Silahlı Kuvvetleri‘ni bas parayı geç noktasına getirdiler. 2200 yıllık Asker Millet kavramını paraya endekslediler. Sen bugün 35.000 liraya bedelli yaptırırsın Yarın adam 40 bin lira verir o silahı sana çevirir. Suriye’den getirmiş’ sin 3-5 tane çapulcu kökten dinci’ yi 2000 lira’ ya saldırtıyorsun Libya’da Eloğlu yarın 2200 dolar verir sana saldırtır. Milleti Millet yapan değer Şuur’ dur, bu Milletin Kuvvayi Milliye Şuur‘u nereye gitti ? Biz18 senede bu kadar yok olacak bu kadar değerlerini kaybedecek bu kadar insanlıktan çıkacak bir Millet miydik ya Allah aşkına Herkes biraz kendine çeki düzen versin.

Siz Nasıl bir Milletsiniz Bu Milletin Kuvvayi Milliye Şuur‘u Nereye Gitti ? milleti millet yapan kavram ırk, din, ideoloji vesaire değildir

REKLAM ALANI
durakcafebar.com
Kanalda toplam 86 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.