ŞEHİT P.Uzman Çavuş Celal Hayta- Ast.Üstçavuş Uğur Görkem Harmankaya

ŞEHİT P.Uzman Çavuş Celal Hayta- Ast.Üstçavuş Uğur Görkem Harmankaya; Türlük şuurunu ve ahlakını tamamen yitirmiş koca bir millet düştüğü gaflet uykunsundan nasıl uyanır?Tv haber bültenleri hadi geçtik,te sosyal medya olmasa bu gafil millet için gençliklerini heba eden,ailelerini tarifi imkansız acılara gark eden bir hilal uğruna batan güneşlerden haberi dahi olmayacak.Türkiye Fransa maçı kadar konuşulmayan yiğitler sessizce ölüm nöbetlerini devrelerine devrederek bu vefasız toplumun içinden bir yıldız gibi kayıp ebediyete gidiyorlar.Futbol maçı oynandığı saatlerde 2 KAHRAMAN daha kara toprağın bağrına düştü.Ne için? Bu millet maç izleyip 12 adama tezahürat yapsın,silah sıksın diye mi?Vefa gerçekten SEMT ismi olmuş diyecek kelime artık bulamıyoruz.

2 Kardeşimiz ŞEHİT oldu

08 Haziran 2019 tarihinde Niğde’nin Çamardı İlçesi Demirkazık Dağı Peck Kulvarı opera aşağı batı yüzü mevkiinde bir grup dağcının mahsur kaldığı bölgeye intikal eden unsurlarımız, Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı unsurlarımızın mahsur kalan dağcıları kurtarma çalışmaları esnasında kurtarma ekibinde görevli Konya 3. Ana Jet Üssü 135 Filo Personeli Hava Teknik Astsubay Üstçavuş Uğur Görkem Harmankaya

Hava Teknik Astsubay Üstçavuş Uğur Görkem Harmankaya

(1989 doğumlu İzmir Konak Nüf. Kay.) ipten kayarak yüksekten düşmesi sonucu yaralanmıştı.  Olay yerinden ivedilikle alınarak tedavi için Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Hava Teknik Astsubay Uğur Görkem Harmankaya yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak  #ŞEHİT olmuştur. RUHU ŞAD OLSUN.

Pençe Operasyonu ŞEHİDİMİZ

4 Mayıs Tarihinde düzenlenen Pençe Operasyonu kapsamında Hakkari’nim Şemdinli ilçesi Derecik – Biztepe üst bölgesine teröristlerce yapılan havanlı saldırıda 3 Kardeşimiz ŞEHİT olmuş,ağır yaralanan,P.Uzman Çavus Celal Hayta yatmakta oldugu GATA’da tam 35 gün direndi.Kendisine yapılan tüm müdehalere rağmen,Bu gün ögleden sonra Tanri dagina yürüdü.Uzman Çavuş #CELAL_HAYTA  ŞEHİT oldu.Sakarya’lı idi. Kahraman silah arkadaşlarımızın ruhları şad olsun.Acılı ailelerimize Tanrıdan sabır diliyoruz.ŞEHİTLERİNE layık olamayan ve sessiz kalan gafil milleti’de Tanrıya havale ediyoruz.Acılarıyla hemhal olmak yerine sıradanlaştırılan bu Vefasızlık hastalığından tez zamanda kurtulmak dileği ile.

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Login

Register | Lost your password?